Damskie imiona, które najbardziej pociągają mężczyzn. Sprawdź, czy jesteś na tej liście

Damskie imiona, które najbardziej pociągają mężczyzn. Sprawdź, czy jesteś na tej liście Źródło: Pixabay.com/melancholiaphotography

Imię dla dziewczynki często jest powodem długich dyskusji rodziców. Wybór pięknych imion jest ogromny, dlatego warto poznać te, które niosą ze sobą najlepsze skojarzenia. Dzięki nim można zagwarantować dziewczynce powodzenie w przyszłości.

Imię dla dziewczynki jest jednym z najtrudniejszych wyborów, jakich muszą dokonać rodzice. Jedni są zwolennikami tradycyjnych, polskich imion, inni starają się znaleźć jakieś oryginalne, rzadko spotykane propozycje. Ważne jest, aby imię niosło ze sobą dobre skojarzenia. Mężczyźni wskazali, które są według nich najlepsze.

Imiona mają wielką moc. Mogą wpływać na całe życie właściciela

Już w dawnych czasach wierzono, że imię jest rodzajem wróżby dla dziecka, stąd takie jak Miłosz, Bogumiła czy Władysław. Słowa zawarte w imionach miały przynieść sławę, powodzenie lub bogactwo - tak przynajmniej chcieli rodzice.

Dziś już wiadomo, że imiona faktycznie mają ogromną moc. Wiele z nich niesie dobre lub złe skojarzenia, które mogą determinować relacje posiadacza z innymi ludźmi. Jessica, Brajan czy Angelica są kojarzone z patologią, a dzieci, które są tak nazwane, często stają się obiektem kpin w szkołach. Mariola czy Zenon z kolei sprawiają, że te osoby wydaja się mniej inteligentne od innych.

Niektóre imiona za to kojarzą się bardzo dobrze, a ich właściciele od razu są lepiej postrzegani przez kolegów, pracodawców czy nauczycieli. Powstała lista, która pokazuje, które z nich są najbardziej pociągające dla mężczyzn.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Takie imię dla dziewczynki zagwarantuje jej towarzyski  sukces. Warto je rozważyć

Imię dla dziewczynki powinno nawiązywać do jakiejś znanej osobistości, które nosiła je wcześniej, a do tego wzbudziła sympatię. Dobrze sprawdzą się takie jak Helena, o którą w starożytności toczono bitwy, Julia ze względu na dramat Williama Szekspira czy Zofia, na cześć skromnej Zosi z "Pana Tadeusza".

Doskonale sprawdzają się imiona brzmiące poważnie, wyniośle i niedostępnie, jak Aleksandra czy Weronika. Te cechy są bardzo pożądane u kobiet, dlatego ich właścicielki będą pociągały większość mężczyzn.

Dziewczęce i słodkie imię dla dziewczynki także będzie mieć korzystny wpływ na jej  relacje z innymi ludźmi. Maja czy Róża kojarzą się z kwiatami, delikatnością oraz kobiecością, dzięki czemu osoby tak nazwane będą postrzegane jako niewinne istoty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janusz Gajos miał aż cztery żony. Długo nie mógł znaleźć szczęścia w miłości
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski
  4. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?
  5. Piekło na wielkanocnej libacji. 38-latek nie żyje, goście trzeźwieją
  6. Najtragiczniejsza Wielkanoc w Polsce od lat. Nie żyje 20 osób, wielu rannych

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News