W rodzinie Martyniuków kolejna awantura. Tym razem o imię dla dziewczynki

W rodzinie Martyniuków kolejna awantura. Tym razem o imię dla dziewczynki Źródło: screen instagram.com

Niedawno media obiegła informacja, że Zenek Martyniuk został dziadkiem. Jednak jakie imię dla dziewczynki wybrali jej rodzice? Wiele osób obawia się, że może dojść do kolejnej awantury, ponieważ małżonkowie nie mogą się dogadać.

Daniel M. wybierając imię dla dziewczynki, która niedawno przyszła na świat, nie może dojść do porozumienia ze swoją żoną. Teraz wielu rodziców w Polsce decyduje się na imiona popularne również za granicą. Nie ma w tym absolutnie nic złego, ale trzeba pamiętać, że w poszukiwaniu pięknego imienia dla córki, nie trzeba szukać aż tak daleko. Na zamieszczonym przez syna Zenka Martyniuka nagraniu widać, że zarówno Daniel M., jak i jego żona Ewelina, mają odmienne zdanie co do imienia dla córki.

Imię dla dziewczynki: jak zostanie nazwana wnuczka Zenka Martyniuka?

Możliwości są dwie i wygląda na to, że żadna ze stron nie zamierza ustąpić. Syn króla disco polo usilnie próbuje przeforsować imię Noemi. Natomiast jego żona Ewelina chciałaby nazwać córkę Laura. Jeszcze w szpitalu pomiędzy małżonkami doszło do niewielkiej sprzeczki z tego właśnie powodu. - Aktualnie chciałbym powiedzieć, że Noemi nie urodziła się 13-ego, a 12-ego - powiedział Daniel M. - Nie Noemi, tylko Laura - odpowiedziała jego żona. - I nie żadna Laura, tylko Noemi - dodaje Daniel M. - Nie, Laura - upiera się Ewelina. Niektórzy internauci obawiają się, że w ten sposób może dojść do kolejnej rodzinnej awantury. Daniel M. już zasłynął swoim temperamentem, ale miejmy nadzieję, że do niczego takiego nie dojdzie. W końcu jest teraz ojcem i pora przemyśleć to, co się wydarzyło i dopilnować, aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Znaczenie imienia Noemi

Noemi jest imieniem o hebrajskim pochodzeniu. Co więcej, znaleźć można również wzmiankę w Biblii o osobie noszącej to imię. Jest to dokładniej żona Elimeleka z Betlejem. Jednocześnie ta właśnie osoba stała się patronką osób o tym imieniu. Noemi znaczy dosłownie "moja rozkosz", a osoby je noszące cechują się bardzo dużą delikatnością, uczuciowością, pięknem, zmysłowością i inteligencją. Sprawia to, że jest jak prawdziwa księżniczka z bajki, którą bardzo łatwo zranić. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  2. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  3. Po jedzeniu tych produktów robią się zmarszczki! Zobacz, czego powinieneś unikać
  4. Niektórym fanom odebrało mowę. Zdjęcie Rozenek w samej bieliźnie krąży po sieci
  5. Papież Franciszek podjął odważną decyzję. Arcybiskup stanowczo ukarany za pedofilię
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Plotek Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News