Jak ma na imię córka Glika? Internauci nie dowierzają: "To gorsze niż Jessica i Brajan"

Jak ma na imię córka Glika? Internauci nie dowierzają: "To gorsze niż Jessica i Brajan" Źródło: instagram/marta_glik/

Jakie wybrać imię dla dziewczynki? Zastanawiają się nad tym wszyscy przyszli rodzice, którzy spodziewają się córeczki. Niedawno na świat przyszła druga córeczka polskiego piłkarza, Kamila Glika. Jej imię niektórzy internauci pokochali z miejsca, inni jednak nie byli nim zachwyceni.

Imię dla dziewczynki jest trudnym wyborem dla każdego rodzica. Zwłaszcza teraz mnogość różnych imion, mniej lub bardziej dziwnych, utrudnia decyzję. Na jakie imiona stawiają polscy piłkarze? 

Wielkie szczęście nastało w rodzinie Glika. Na świat przyszła jego druga córeczka.

Wraz z przyjściem marca na świat przyszło również drugie dziecko Kamila Glika. Piłkarz jest teraz otoczony przez same kobiety, ponieważ urodziła mu się już druga córeczka. 

Przypominamy, że pierwsza córka Glika ma 8 lat. Rodzice nadali jej imię Victoria. Teraz wraz z przyjściem na świat drugiego dziecka, fani piłkarza zastanawiają się jakie imię dla dziewczynki wybrali młodzi rodzice. Zapewne ci, którzy właśnie spodziewają się dziewczynki, liczyli na jakąś inspirację co do imienia.

Ciekawi internauci nie musieli długo czekać na odpowiedzieć. Bardzo szybko po narodzinach żona piłkarza - Marta Glik - zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie obu córek i podpisała: Victoria & Valentina. Zapewne nie jest przypadkiem, że imię drugiego dziecka również rozpoczyna się na literę "V". 

Imię dla dziewczynki podzieliło internautów

Już klika minut po zamieszczeniu w sieci zdjęcia i wyjawieniu imienia, zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze internautów. Gusta okazały się być różne, a zdania internautów podzielone. 

Pojawiało się wiele komentarzy zachwalających imię: "Piękne imię", "Przepiękne imię. Moja prababcia też była Walentyna...". Nie brakowało też tych złośliwych: "Masakra", "Nie podoba mi się". Ktoś w komentarzu zasugerował nawet, że imię "Valentina" jest gorsze niż zniesławione w ostatnim czasie "Jessica i Brajan".

Jak widać, ile osób tyle opinii. Najważniejsze jednak jest, by to rodzicom dziecka imię się podobało. Kamil Glik i jego żona z pewnością są dumni nie tylko z córki, ale i z imienia jakie otrzymała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jakie imię dla dziewczynki wybrali inni polscy piłkarze? 

Imiona córek wśród piłkarzy są naprawdę zróżnicowane. Robert Lewandowski i jego żona Ania dla swojej pierwszej córeczki wybrali imię Klara. Sławomir Peszko natomiast jest dumnym tatą dwójki dzieci - chłopca i dziewczynki. Jego córka ma na imię Wiktoria. 

imie-dla-dziewczynki

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób!
  3. Maryla Rodowicz pokazała dziury. Teraz chce wystąpić w samych majtkach
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja
  6. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok 

Źródło: POPULARNE

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News