"Wszyscy są na mnie wściekli, za imię mojej córki". Młoda mama nie wie, co zrobić

"Wszyscy są na mnie wściekli, za imię mojej córki". Młoda mama nie wie, co zrobić Źródło: unsplash.com/Kelly Sikkema

Imię dla dziewczynki można wybrać na dwa sposoby: kierując się nowoczesnością lub tradycją. Ta młoda mama obawia się jednak, że jej wybór zostanie bardzo źle odebrany. Już teraz widzi, że budzi wściekłość swoją decyzją.

Imię dla dziewczynki niemal od razu było jasne w tym przypadku. Młoda mama po namyśle dokonała, jak początkowo twierdziła, idealnego wyboru. Ma jednak ogromny problem, który spędza jej sen z powiek. Choć córka się jeszcze nie narodziła, wiele osób jest złych, że zdecydowała się na takie własnie imię. Teraz kobieta nie wie, co ma zrobić.

Wybrała imię dla dziewczynki, teraz żałuje

Kobieta podzieliła się z internautami swoją historią. W tej chwili oczekuje narodzin pierwszego dziecka, ale jeszcze nie wie, jakiej będzie płci. Mimo to już zaczyna myśleć o tym, jak nazwie swoją pociechę. Imię dla dziewczynki już ma wybrane, choć zaczyna się wahać. Zauważyła, że wiele osób potępia ją za taki wybór z bardzo prostej przyczyny.

Niedawno na świat przyszła córka jej przyjaciółki. Dziewczynka dostała na imię Lilian, co jest zagraniczną wersją polskiej Liliany. Przyszła mama postanowiła zaś nazwać swoje dziecko Lilia. Okazało się jednak, że to bardzo kontrowersyjny wybór, który nie wszystkim przypadł do gustu. Niemal każdy, kto słyszy tę historię uważa, że kobieta jest zwyczajnie złośliwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ludzie są wściekli za taki wybór imienia

Młoda mama usłyszała wiele niepochlebnych opinii na temat swojego wyboru. Powtarzają się argumenty o tym, że zwyczajnie skopiowała pomysł przyjaciółki, a nazywając swoją córeczkę Lilia wyrządziłaby jej ogromną krzywdę, dziecku zresztą też.

- Te imiona nie są podobne. One są praktycznie identyczne i nadając je córce wyrządziłabyś ogromne świństwo koleżance - twierdzi internautka.

- Moja bratowa nadała dziecku prawie identyczne imię, co my. Do dziś jestem na nią wściekła, więc odradzam - sugeruje inna.

- Chyba podświadomie chcesz jej zrobić na złość. Zastanów się, czy to rzeczywiście twoja przyjaciółka. Gdyby tak było, to nawet nie brałabyś tej opcji pod uwagę - karci następna.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

Mnogość negatywnych komentarzy sprawiła, że kobieta uważa, iż "wszyscy są na nią wściekli za imię jej córki". Teraz poważnie rozważa inny wybór, choć nie ukrywa, że narodziny syna byłyby najlepszym wyjściem z całej sytuacji. Dylemat najpewniej nie da jej spokoju do momentu poznania płci potomka, można mieć jednak nadzieję, że przyjaciółka nie będzie jej mieć za złe wyboru imienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Będzie NOWE 500 PLUS! Dostaną zarabiający poniżej 6 tys. złotych
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Gdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się mocno zdziwić
  5. Sceny rozrywają serce. Na premierze filmu Anna Woźniak-Starak nagle zalała się łzami, chwilę później Agnieszka wpadła w rozpacz
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

Źródło: Papilot

Następny artykuł