Przez wiele miesięcy Kasia Tusk ukrywała to przed mediami. Wydało się, jak ma na imię jej dziecko, wyjątkowo oryginalnie

Przez wiele miesięcy Kasia Tusk ukrywała to przed mediami. Wydało się, jak ma na imię jej dziecko, wyjątkowo oryginalnie Źródło: Instagram/@makelifeeasier_pl

Imię dla dziewczynki, jakie wybrała córka byłego premiera Polski, niejednego wprawiło w zdumienie. Imię córki Kasi Tusk wyszło na jaw podczas wzruszającej wizyty, którą całą rodziną złożyli papieżowi. To była niepowtarzalna okazja.

Imię dla dziewczynki niełatwo jest wybrać. Każdemu rodzicowi zależy na tym, żeby było jednocześnie unikalne, jak i praktyczne. Ostatnio panuje moda na nieco staroświeckie imiona, jednak nie wszyscy decydują się iść tym tropem. To, które wybrała dla swojej córki Kasia Tusk, jednocześnie wpasowuje się w ten trend, jak i jest jego zręcznym wyminięciem. 

Imię dla dziewczynki zostało ujawnione podczas wizyty u papieża

Kasia Tusk została mamą w styczniu, czyli już dziewięć miesięcy temu. Jednak do tej pory bardzo broniła prywatności swojej rodziny i o jej córce prawie nic nie było wiadomo. W pewnym momencie zrobiło się głośno na temat enigmatycznej fotografii mamy i córki zrobionej we Włoszech.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na zdjęciu widać Kasię Tusk z dzieckiem na ramionach. Obie wpatrują się w piękny włoski horyzont, jednak dziewczynki praktycznie nie widać. Nawet główkę zasłania jej słomkowy kapelusz. Niektórzy wnioskowali z tego, że konkretów o dziecku córki byłego premiera Polski długo nie będzie można się dowiedzieć.

Rodzina ujawniła sekret niektórym fotografom

Ciekawość mediów została zaspokojona dopiero po sesji zdjęciowej, jaką całej rodzinie zrobili dziennikarze podczas wizyty u papieża Franciszka. Donald Tusk wraz z żoną Małgorzatą, Kasia Tusk z mężem Stanisławem i córką oraz syn Michał z żoną oraz trzema synami odwiedzili Ojca Świętego w Stolicy Apostolskiej.

Tak istotne spotkanie było oczywiście okazją do wielu zdjęć. Fotografowie chcieli adekwatnie podpisać fotografie. Rodzina była zmuszona wymienić po kolei swoje imiona. Tym razem Kasia Tusk się nie zawahała i ujawniła światu imię wnuczki Donalda Tuska

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Dziewczynka ma na imię Liliana. To, że zostało ono ujawnione akurat podczas wizyty w Rzymie, może nie być bez znaczenia, ponieważ imię ma łacińskie pochodzenie. Wywodzi się od słowa "lilium" i określa kobietę piękną, białą i czystą niczym kwiat lilii. Zgodnie z encyklopedią imion, tak nazwane dziewczynki mają tendencje do chadzania własnymi ścieżkami, co może wróżyć Kasi Tusk ciężkie macierzyństwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: onet

Następny artykuł