Rzucił dziewczynę z powodu jej pradawnego imienia po babci. Cała jego rodzina śmiała się z 28 latki

Rzucił dziewczynę z powodu jej pradawnego imienia po babci. Cała jego rodzina śmiała się z 28 latki Źródło: Unsplash/Pablo Varela

Imię dla dziewczynki to jeden z najważniejszych wyborów, przed którym stają świeżo upieczeni rodzice. Może zaważyć na całym jej życiu, jak przekonuje historia mężczyzny, który postanowił zerwać z partnerką ze względu na nietypowe imię, które nosi.

Imię dla dziewczynki może znacząco wpłynąć na jej przyszłość. Z pewnością przekonali się o tym rodzice tej kobiety, której na drodze do szczęśliwego związku stanęło właśnie to, jak zdecydowali się ją nazwać. Historia tej dziewczyny jest przestrogą zarówno dla rodziców, jak i zaskakującym przykładem, jak niewiele wystarczy, aby doprowadzić do rozstania nawet najbardziej obiecującej relacji.

Imię dla dziewczynki stało się powodem jej złamanego serca, gdy dorosła

Internauta postanowił zwierzyć się z romansu, który połączył go z kobietą o nietypowym imieniu. Mieli się poznać na imprezie. Jak przyznaje, od razu zwrócił na nią uwagę, ale gdy tylko dowiedział się, jak się nazywa, postanowił "dać sobie spokój". Alkohol jednak zrobił swoje, i młodzi przegadali całą noc, a mężczyzna zapomniał o tym, co tak bardzo zraziło go na początku do dziewczyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To "zapomnienie" potrwało bardzo długo, bo aż pół roku. Jak wyznaje 28-letni Paweł, nie zawsze było dobrze i większość problemów w relacji pary wywoływało właśnie imię dziewczyny. Nazwano ją bowiem po prababci - imię Stanisława zdecydowanie nie jest teraz popularne, nawet mimo panującej obecnie mody na staroświeckie imiona. 

Znajomi nie chcieli zaakceptować jego dziewczyny przez imię

Paweł opisuje, że problemy z akceptacją jego wybranki mieli zarówno znajomi, jak i rodzina. Na temat Stasi opowiadano wiele żartów. Jego bliskim ciężko było się powstrzymać od kpin z jej imienia, a ona bardzo źle to znosiła. Chłopak zasugerował nawet, aby je zmieniła, ale kobieta nie dała się do tego przekonać. Wtedy uznał, że czas zakończyć związek.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Zapytany o to, czy związek trwałby dalej, gdyby nie staroświeckie imię jego wybranki, mężczyzna odpowiada wymijająco.

- Sam nie wiem, może tak, a może nie. Nie lubię się nad tym zastanawiać. Na pewno był to główny powód, dla którego się rozstaliśmy. To nie miało sensu ani przyszłości. Skoro ona nie potrafiła zaakceptować samej siebie, nie chciała też niczego zmienić. Nie mogłem jej do tego zmusić. To jej życie - wyznał pod koniec

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd piosenkarki. Legendarna gwiazda zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News