Partner nigdy nie mówi do niej po imieniu. Nie może mu przejść przez gardło, tak bardzo mu się nie podoba

Partner nigdy nie mówi do niej po imieniu. Nie może mu przejść przez gardło, tak bardzo mu się nie podoba Źródło: unsplash.com/Nik Shuliahin

Imię dla dziewczynki to trudna rzecz dla przyszłych rodziców. Wybranie odpowiedniego imienia, które nie spowoduje "wykluczenia" dziecka z grupy i naśmiewania się, to dziś ogromny problem. Okazuje się, że również w partnerstwie.

Imię dla dziewczynki bywa udręką w dorosłym życiu lub sporo ułatwia. Ta kobieta niestety należy do grona tych pierwszych osób - choć ma bardzo tradycyjne i staropolskie imię, to nawet jej partnerowi sprawia ogromny problem.

Rodzice musieli wybrać ostatecznie jakieś imię dla dziewczynki 

Kobieta nie może sobie poradzić ze swoim problemem. Brzemię imienia nosi od urodzenia, ale nie chce zmieniać swoich danych osobowych tylko dlatego, że jej partnerowi nie podoba się jej imię. Kobieta uważa, że ma imię oryginalne i nawet całkiem ładne. Szkoda tylko, że większość osób używa zdrobnienia, ale nie sprawia jej to większej różnicy. Zazwyczaj pełną formę słyszy w urzędzie, w pracy lub w bardzo oficjalnych sytuacjach.

Kobieta ma na imię Bogusława, większość osób mówi do niej Bogusia. Wydaje się to mniej formalne i przyjemniejsze. Okazuje się, że tak nie twierdzi jej chłopak. Mężczyzna nie chce używać ani pełnej formy, ani zdrobnienia. Nie może mu to najzwyczajniej przejść przez gardło. Ich związek ciągnie się już przez długie tygodnie, a on nadal używa zamienników typu: skarbie, żabko, kochanie - z jego ust nigdy nie padło "Bogusiu".

Bogumiła często zastanawia się, co jest powodem oporów partnera

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Rodzice nie wzięli tego z powietrza, bo otrzymałam je na cześć babci taty, czyli dla mnie już prababci. Czasami się zastanawiam, jak ona była traktowana. Chyba o wiele lepiej, bo wtedy takie imiona były czymś zupełnie normalnym. Dzisiaj brzmi to bardziej egzotycznie, niż jakaś Dżesika albo Samanta. Dziwne czasy, ale co ja mogę zrobić. Jak ktoś chce się wyśmiewać, to proszę bardzo. Tylko z jakiego powodu? W tym imieniu nie ma niczego zabawnego, a poza tym, nie miałam na nie żadnego wpływu. Marzy mi się, żeby chłopak podobnie do tego podchodził. Tylko i aż tyle - skarży się kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Mężczyzna nazywa Bogumiłę ideałem i spełnieniem marzeń. Jednak kobieta nie może przeboleć tego, że usilnie unika wymówienia jej imienia. Momentami zastanawia się, czy przed ołtarzem też nie będzie miał zamiaru powiedzieć do niej "Bogumiła" tylko będzie szukał jakiejś wymówki. Jej ukochany ma na imię Tomasz i nie ma oporów, by używać różnych form jego imienia - jemu z kolei żadna nie może przejść przez gardło.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Panna młoda zatańczyła z tatą na weselu. Chwilę później goście nie mogli przestać krzyczeć, natychmiast wyciągnęli telefony
  2. Niechcący zjadła skórkę od banana, a efekt okazał się fenomenalny. Teraz robi to codziennie i każdemu poleca
  3. Herbata z imbirem ma niesamowite właściwości lecznicze. Odchudzanie i oczyszczanie to dopiero początek
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News