Gwiazdor TVN i TVP Piotr Kraśko podjął dramatyczną decyzję. 3,5 roku od narodzin córeczki urzędowo musi zmienić jej niespotykane imię, cierpiała

Gwiazdor TVN i TVP Piotr Kraśko podjął dramatyczną decyzję. 3,5 roku od narodzin córeczki urzędowo musi zmienić jej niespotykane imię, cierpiała Źródło: instagram/p_krasko/

Imię dla dziewczynki jakie wybrał Piotr Kraśko, wraz z ukochaną żoną, od samego początku wydawało im się najlepszą opcją. Niemalże od razu po narodzinach córki, prawda okazała się zupełnie inna. Teraz dziennikarz postanowił zmienić jej imię.

Imię dla dziewczynki, na które postawili, już jakiś czas przed narodzinami wydawało im się najpiękniejsze na świecie. Nie spodziewali się, że przyjście na świat ich córki zweryfikuje wszystko zupełnie inaczej i okaże się ono nie być już takim najlepszym. Dziewczynka ma prawie 4 lata i już niebawem otrzyma zupełnie inne imię. Co jest tego powodem?  

Nietrafione imię dla dziewczynki. Piotr Kraśko zmienia imię swojej córce

Piotr Kraśko jest ojcem trójki dzieci: Aleksandra, Konstantego i Laury. Imiona chłopców od samego początku wydawały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i tak też było. Zupełnie inaczej sprawa się ma w przypadku najmłodszej w rodzinie - małej Laury. 

Okazuje się, że już od dnia narodzin, nikt w rodzinie nie zwracał się do niej jej prawdziwym imieniem. Wszyscy bliscy mówili do niej "Lara" a nie "Laura". Z czasem, gdy dziewczynka zaczęła dorastać, coraz więcej rozumieć i mówić, sama siebie określała właśnie takim imieniem. Co więcej, niezwykle drażni ją, gdy tylko ktoś zwróci się do niej np. "Laurka". Córka dziennikarza niejednokrotnie bardzo złościła się, wyraźnie zaznaczając, że nie chce, by ktokolwiek tak do niej mówił. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po prawie 4 latach jej imię zostanie zmienione 

Dziewczynka ma obecnie 3,5 roku, a już niebawem otrzyma zupełnie nowe imię. Choć tak naprawdę, dla większości nie będzie to zbyt duża zmiana z uwagi na to, że nikt nie posługiwał się jej prawdziwym. Piotr oraz jego żona, są właśnie w trakcie załatwiania wszelkich formalności, które ostatecznie pozwolą we wszystkich dokumentach zmienić imię na "Lara".  

- To faktycznie dla nas jest Lara. Teraz trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów - przyznaje żona dziennikarza.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami
  4. Dzisiaj tylko w jednym województwie będzie bezpiecznie. Uważajcie, może spaść grad wielkości kurzych jaj, służby oficjalnie ostrzegają
  5. Jackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożenia
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel   

Źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News