Znany sportowiec niedługo zostanie tatą. Zdradził, jakie imię chce nadać swojemu dziecku, "Na pewno hardkorowe"

Znany sportowiec niedługo zostanie tatą. Zdradził, jakie imię chce nadać swojemu dziecku, "Na pewno hardkorowe" Źródło: Instagram/Robert Burneika

Imię dla dziecka, jakie Robert Burneika chce nadać swojej córeczce, z pewnością będzie rzadko w Polsce spotykaną propozycją. Jak stwierdził popularny celebryta, imię to "będzie hardkorowe", a znając postać Roberta, bez wątpienia mówi prawdę.

Imię dla dziecka, jakie nada Robert Burneika i jego ukochana Kaja, musi być "hardkorowe". Popularny kulturysta, wielokrotny uczestnik zawodów IFBB Pro (w tym m.in. Mr. Olympia), zdradził sekret i powiedział co nieco o imieniu dla swojego dziecka.

Imię dla dziecka Roberta Burneiki musi być "hardkorowe".

Tutaj "nie może być lipy" - wyznaje Robert Burneika, znany ze swojego poczucia humoru, a także dystansu do otaczającej go rzeczywistości. Sportowcowi wkrótce urodzi się córeczka. Na samą myśl o tym wydarzeniu, które na zawsze zmieni życie Roberta Burneiki, sportowiec uśmiecha się szeroko i wprost nie może się go doczekać.

Robert Burneika wyznał, że imię dla dziecka, które razem z Kają nada swojej córeczce, nie jest przez parę jeszcze wybrane. Nie podjęli w tej sprawie ostatecznej decyzji, choć, jak twierdzi wielu, Robert Burneika tylko ze znanych sobie powodów może po prostu nie chcieć na razie zdradzać tabloidom całej prawdy. Póki co w rozmowie z prowadzącymi programu Dzień Dobry TVN Robert Burneika wyznał, że imię to będzie "hardkorowe", czyli takie, jak całe pozytywne życie sportowca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Mogę powiedzieć tylko tyle, że nie będzie to zwykłe imię. Będzie niespotykane. Na pewno hardkorowe - twierdzi w DDTVN z uśmiechem na ustach były zawodnik sportów kulturystycznych.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN
2. Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb

Ciekawe co na to Kaja? Czy także ma do tej kwestii podejście podobne do Roberta Burneiki? Całkiem możliwe, że tak właśnie jest. Jak podają liczne źródła - para jest w sobie zakochana i rozumie się dobrze pod niemal każdym względem. Niektórzy aż zazdroszczą im ich dopasowania.

Najlepsze newsy dnia;

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala

Źródło: Dzień Dobry TVN

Następny artykuł