Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, jakie imiona wybrała dla syna. Fani są zachwyceni: "Ale słodko!"

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, jakie imiona wybrała dla syna. Fani są zachwyceni: "Ale słodko!" Źródło: Instagram/anitaczylija

Imię dla dziecka znanej pary zostało w końcu wybrane. Anita i Adrian, którzy poznali się w telewizyjnym programie, pochwalili się swoim synkiem i ujawnili, jakie imię dla niego wybrali. Ta decyzja spodobała się fanom. Komentarze roją się od pochwał.

Imię dla dziecka to pierwsza decyzja, przed którą stoją świeżo upieczeni rodzice. Czasem potrzeba twardych negocjacji, czasem rodzice są wyjątkowo zgodni. Wybór ten jest już za Anitą i Adrianem, parą znaną z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Rodzice zdradzili tajemnicę imienia swojego synka.

Imię dla dziecka wybrane. Anita i Adrian ujawniają, jak nazwali syna

Anita i Adrian poznali się w nietypowym formacie TVN. "Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, w którym dwoje uczestników spotyka się po raz pierwszy na ślubnym kobiercu. Wydaje się dziwne? Przykład Anity i Adriana pokazuje, że nawet tak oryginalna forma nawiązania znajomości może zakończyć się szczęśliwie. Widzowie programu, którzy gorąco kibicowali parze, byli zachwyceni, gdy okazało się, że Anita jest w ciąży. Teraz dumni rodzice pokazali swojego potomka. Ujawnili też, jakie imię, a nawet imiona, wybrali dla dziecka. Maluch to Jerzy Andrzej.

Tradycyjne imiona dla malucha. Są reakcje internautów

- Mam już miesiąc więc pora się przedstawić. Nazywam się Jerzy Andrzej Szymaniak, a rodzice mówią na mnie Jerzyk - napisała w poście z fotografią malucha Anita. Pod wpisem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wyrażają swoje zdanie na temat wyboru rodziców.

- Śliczne i bardzo oryginalne w tych czasach. Podejrzewam, że to po którymś z dziadków (...) - zastanawia się jedna z internatuek. W odpowiedziach inni komentujący wskazują, że imię Jerzy nosił dziadek Adriana, zaś ojciec Anity nazywa się Andrzej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pięknie, w końcu... nie Kubuś lub Oliwier... Imię dostojne - uważa inna użytkowniczka Instagrama.

- Stare imiona są piękne! - czytamy w kolejnym komentarzu.

- Ale słodko - zachwyca się komentujący.

- Dla każdego rodzica jego imię dla dziecka jest najpiękniejsze... Podziwiam podjęcie wyboru tego typu imienia dla maluszka - pisze inny internauta.

Choć wydaje się, że w dzisiejszych czasach dominują nietypowe, zagraniczne imiona. Nie jest to do końca prawda, te polskie i tradycyjne wciąż są zdecydowanie najczęściej wybierane. Z ogólnopolskiego zestawienia najpopularniejszych imion, które widnieje na stronie ministerstwa, wynika, że w zeszłym roku imię Jerzy otrzymało 507 chłopców. Urodziło się też 264 Andrzejów. Z kolei największą popularnością cieszyły się imiona: Antoni, Jakub, Jan i Szymon.

Źródło: Instagram/anitaczylija

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje Wanda. Była jedną z największych polskich wokalistek. Przegrała z OKRUTNĄ i bezlitosną chorobą. Miliony Polaków są w rozpaczy
  2. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  3. Uprawiali stosunek w oknie 9 piętra. Kobieta nie żyje, mężczyznę ocalił cud
  4. Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało
  5. Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału
  6. Jesteśmy wstrząśnięci, zmarła kultowa polska wokalistka, jedna z symboli Warszawy. TVP: przegrała z chorobą

Źródło: Pudelek, Instagram, Ministertwo Cyfryzacji

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News