Bliźnięta urodziły się w czasie pandemii. Niewiarygodne, jak nazwali dzieci, skrzywdzili je?

Bliźnięta urodziły się w czasie pandemii. Niewiarygodne, jak nazwali dzieci, skrzywdzili je? Źródło: Pixabay.com juanluis

Imię dla dziecka to niezwykle ważna i odpowiedzialna decyzja spoczywająca na barkach rodziców. Te bliźniaki urodziły się w czasie pandemii koronawirusa - do końca życia będą o tym pamiętać.

Imię dla dziecka to jedna z pierwszych decyzji, jakie po narodzinach dziecka muszą podjąć młodzi rodzice. To rodzeństwo urodziło się podczas pandemii koronawirusa, która paraliżuje cały świat. Bliźniaki zapamiętają to do końca życia, wszystko przez wyjątkowe imiona.

Imię dla dziecka to ważna i odpowiedzialna decyzja

Bliźnięta urodziły się w nocy z 26 na 27 marca w jednym ze szpitali w mieście Raipur w Indiach. Chłopiec i dziewczynka do końca życia zapamiętają okoliczności, w jakich pojawili się na świecie. Wszystko przez szokujące imiona, jakie wybrali dla nich młodzi rodzice.

- Wirus jest niebezpieczny i zagraża życiu, ale wybuch epidemii spowodował, że ludzie skupili się na higienie i praktykowaniu innych dobrych nawyków. Dlatego pomyśleliśmy o tych imionach - powiedziała Preeti Verma, matka dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bliźniaki dostały nietypowe imiona, wiele osób nie może uwierzyć w decyzję rodziców rodzeństwa

Rodzice bliźniaków zadecydowali, że ich dzieci będą nazywać się Corona i Covid. Dla wielu osób pomysł, by nazwać dzieci na cześć śmiertelnie groźnego wirusa jest niewiarygodny. Podobno ostateczny wpływ na wybór właśnie tych imion miał personel szpitala, w którym rodzeństwo przyszło na świat.

- Kiedy pracownicy szpitala także zaczęli nazywać dzieci Corona i Covid, podjęliśmy ostateczną decyzję o nadaniu im imion, nawiązujących do pandemii - wyznała matka dziewczynki i chłopca.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości, Polacy w żałobie. Zmarł Andrzej Mrozek

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Do tej pory na terenie Indii potwierdzono ponad 2,5 tysiąca zakażeń wirusem Sars-CoV-2, a 72 pacjentów zmarło w wyniku rozwinięcia się choroby Covid-19. Łączna liczba zakażonych osób na całym świecie przekroczyła milion przypadków. Najwięcej chorych znajduje się w Stanach Zjednoczonych, jest ich ponad 245 tysięcy. Do tej pory z powodu zakażenia koronawirusem zmarło ponad 55 tysięcy chorych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo zmarło tego samego dnia. Oboje mieli koronawirusa
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Niewyobrażalne sceny w polskim szpitalu. Pacjent opublikował wstrząsające nagranie, ręce opadają
  4. Zrobiła zwykłe selfie i wrzuciła do sieci. Dopiero internauci zauważyli jeden, porażający szczegół, odebrało jej mowę
  5. Tata wniósł 2-latka na scenę "Mam talent". Nikt nie przewidział, co zaraz zrobi, jurorzy złapali się za głowy
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News