Mama ma niewyobrażalne problemy ze swoim synkiem. Wszystko przez jego imię, teraz każdemu je odradza

Mama ma niewyobrażalne problemy ze swoim synkiem. Wszystko przez jego imię, teraz każdemu je odradza Źródło: Pixabay / Bessi

Imię dla dziecka to jedna z pierwszych decyzji, jaką muszą podjąć świeżo upieczeni rodzice. Nie jest to łatwe. Wybór imienia pociąga za sobą szereg konsekwencji, a jego właściciel będzie związany z nim do końca swojego.

Imię dla dziecka to jedna z pierwszych decyzji, jakie podejmują rodzice. Jest to bardzo ważne nie tylko dlatego, że dziecko będzie tak nazywane do końca życia. Według wielu osób do imion przypisane są cechy osobowości, które mały człowiek przyjmuje wraz z nadanym mu przydomkiem.

Imię dla dziecka to bardzo ważna decyzja

Wiele osób wybierając imię dla swojego potomka, kieruje się modą lub względami estetycznymi. Wybierają te, które według nich brzmią ładnie. Niektórzy z rodziców uprzedzają innych, aby przy decyzji sugerowali się również znaczeniem imienia. Według nich może ono bowiem warunkować przyszłe zachowanie dziecka.

Portal mynametags zebrał od brytyjskich rodziców szczere odpowiedzi dotyczące zachowania ich dzieci i sporządził listy najbardziej niegrzecznych imion dla dzieci obu płci. Są to angielskie imiona, ale wiele z nich z powodzeniem można przetłumaczyć również na język polski.

Wśród najbardziej niegrzecznych chłopców najczęściej powtarzające się imiona to Jack (Jan), Harry (Henryk), Charlie (Karol), Oliver (Oliwier) i George (Jerzy).

Wśród dziewczynek zestawienie w tej kategorii otwiera imię Mia. Kolejne to Ella (Elżbieta), Isabella (Izabella), Amelia oraz Sophia (Zofia).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Imię dla dziecka może warunkować jego przyszłe zachowanie

By pocieszyć przyszłych rodziców, portal opublikował również listy imion najgrzeczniejszych dzieci. W tym zestawieniu też znajdziemy kilka takich, które są uniwersalnie stosowane na całym świecie.

Wśród chłopców najgrzeczniejszym imieniem został wybrany Arthur (Artur). Potem mamy w kolejności imiona: Noah (Noe), Oscar (Oskar), Muhammad (Mohammed) oraz Leo (Leon).

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Według brytyjskich rodziców najgrzeczniejsze dziewczynki to te o imieniu Isla, Ava, Grace (Gracja), Olivia (Oliwia) oraz Emily (Emilia).

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mnóstwo Polaków STRACI wiele pieniędzy. Lepiej się dowiedz jak je zabezpieczyć
  2. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
  3. Wdowa po Pawle Adamowiczu zdobyła się na bolesne wyznanie: "Dopiero teraz zaczynam bać"
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. Kobieta dyskretnie wręczyła recepcjonistce karteczkę. Przeczytała 12 dramatycznych słów i przeszły ją ciarki

źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News