To najprawdopodobniej najdziwniejsze imię dla chłopca w Polsce. Rodzice zaszaleli

To najprawdopodobniej najdziwniejsze imię dla chłopca w Polsce. Rodzice zaszaleli

Imię dla chłopca to nieodłączny dylemat rodziców spodziewających się potomka. Trudno o ustalenie granicy kreatywności, o czym przekonali nas rodzice jeden z pociech w Babicach, niedaleko Oświęcimia. 

Imię dla chłopca to jedna z ważniejszych decyzji w życiu przyszłych rodziców. W ten sposób nadaje się tożsamość przyszłym pokoleniom.

Jak oni to zrobili? Co za imię dla chłopca!

W zdecydowanej większości rodzice decydują się na powszechnie znane imię. Motywacje mogą być też inne - tradycja rodzinna, sentyment do starszych pokoleń, na bieżącym trendzie kończąc. Trudno ustalić granicę "kreatywności" w nadawaniu dzieciom imion. Z dzisiejszego doniesienia serwisu Parenting.pl wnioskujemy, że w tej sprawie nie istnieje bariera, której nie można przesunąć. Uwagę mediów przykuło nietypowe imię męskie jakie nadali polscy rodzice. Jesienią 2017 roku zdecydowali się na nie, gdy na świat przyszła ukochana pociecha. Jeszcze do niedawna największym z "oryginałów" w polskich realiach był chłopczyk, którego rodzice nazwali na cześć właściciela Biedronki - Jeronimo Martins... Dziś JM musi ustąpić pola innemu z chłopczyków. Rodzice z Babic pod Oświęcimiem zdecydowali, że nazwą syna... Kendal Pcyman Karatas! O sprawie jako pierwszy napisał lokalny portal "Fakty Oświęcim", który wzorem prasy lokalnej publikuje zdjęcia nowo narodzonych dzieciaczków. Przy Kendalu widzimy datę 21 września 2017 r. W momencie narodzin chłopczyk ważył 3,92 kilograma i miał 57 centymetrów wzrostu. Wciąż jednak nie jest znane i imię Pcyman. Serwis domniemywuje, że jest to neologizm stworzony przez rodziców chłopca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W świecie gwiazd to nie nowość

W świecie sław nie brakuje nietypowych imion. Najstarszy syn Davida Beckhama, został nazwany Brooklyn, na cześć dzielnicy Nowego Jorku, w którym miał zostać poczęty. Oryginalne jest też nawiązywanie do imion z innych krajów. Wspomnijmy w tym miejscu dzieci Michała Wiśniowskiego, zwłaszcza córki (Etiennette, Vivienne, Fabienne), które uzupełnia najstarszy syn gwiazdy, Xavier. Co jak co, ale imiona chłopczyków z Babic, czy Zawiercia przewyższają swoją oryginalnością dzieci opisanych gwiazd. Nam pozostaje czekać na kolejną, bardzo oryginalną propozycję imienia dla dziecka.  1. Polska gwiazda przyznała się do ABORCJI. Wywołała medialną burzę!
  2. DRAMAT polskiej aktorki! Przez błąd lekarzy nie mogła mieć DZIECI
  3. Niewielu się na to decyduje. Polska gwiazda pokazała po raz pierwszy zdjęcie swojego dziecka
  4. Agnieszka Kaczorowska poznała już płeć dziecka. Teraz zastanawia się nad imieniem
  5. Znamy imię, jakie będzie nosić córeczka Małgorzaty Rozenek! Jest niezwykle oryginalne
  źródło: faktyoswiecim.pl
Następny artykuł