Lincz na dziecko polskiego piłkarza. Fanom nie spodobało się imię, jakie rodzice dla niego wybrali, twierdzą, że jest straszne

Lincz na dziecko polskiego piłkarza. Fanom nie spodobało się imię, jakie rodzice dla niego wybrali, twierdzą, że jest straszne Źródło: Instagram - Artur Boruc

Imię dla chłopca zawsze jest tematem burzliwej dyskusji ze strony rodziców. Często nie mogą uzgodnić tego między sobą, tym razem jednak oburzeni byli nawet fani. Strasznie nie spodobało im się to, jak polski piłkarz nazwał swoją pociechę.

Imię dla chłopca, jakie zdecydował się nadać swojemu potomkowi jeden z najbardziej znanych polskich piłkarzy, nie spotkało się z pozytywnym przyjęciem. Okazało się bowiem, że zdecydował się on nadać malcowi wyjątkowo nietypowe imię. Wiele wskazuje na to, że wybór naszego zawodnika będzie komentowany jeszcze przez dłuższy czas przez oburzonych fanów, którzy nie mogą zrozumieć tej odważnej, choć kontrowersyjnej decyzji. 

Wszystko przez Artura Boruca, który powitał na świecie swojego potomka. Wiadomość o szczęśliwym porodzie Sary Boruc ucieszyła fanów przebojowej pary w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii, jednak już po chwili jednak pojawiło się wiele głosów oburzenia ze strony komentujących. Wszystko przez imię dla chłopca, jakie wybrali rodzice. Wywołało ono wielki skandal w internecie. Komentujący dawno nie byli tak podzieleni.

Jak ma na imię syn Artura Boruca?

Gdy tylko narodzi się dziecko, rodzice muszą podjąć bardzo ważną decyzję dotyczącą jego imienia. Nie wszystkim przychodzi to łatwo, a niektórzy potrafią wręcz kłócić się o to, jak powinien nazywać się ich potomek. Niejednokrotnie słyszymy o długo ciągnących się sporach na temat tego, czy dziecko powinno mieć pospolite imię, które pozwoli mu uniknąć komentarzy ze strony rówieśników, czy może takie, które wyróżni je na tle innych.

Każdy ma swoje zdanie na ten temat, jednak w ostatnim czasie wśród celebrytów panuje moda na nadawanie swoim pociechom bardzo nietypowych imion. Tak kilka miesięcy temu postąpił między innymi Wojciech Szczęsny, którego syn ma na imię Liam. Decyzja ta była głośno komentowana przez internautów, którym nie spodobało się wybrane przez polskiego golkipera imię.

Podobnie postąpił inny polski bramkarz. Występujący obecnie w grającym w Premier League AFC Bournemouth Artur Boruc zdecydował się dać swojemu synowi na imię Noah, co także spotkało się z głośną krytyką ze strony polskich kibiców. Nikt nie spodziewał się, że deklarujący głośno swoje przywiązanie do biało-czerwonych barw doświadczony bramkarz, nada swojemu dziecku imię charakterystyczne dla Zjednoczonego Królestwa. 

Imię dla chłopca wywołało ogromny skandal w internecie

- Jak on mógł zrobić to swojemu dziecku? Przecież ten chłopiec kiedyś pójdzie do szkoły, będzie miał kolegów... Co oni powiedzą? - pyta jeden z oburzonych internautów w odpowiedzi na decyzję Boruca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Komentujący nie biorą jednak pod uwagę tego, że Boruc może planować swoją przyszłość poza Polską. Być może doświadczony golkiper będzie chciał, by jego rodzina osiadła w Anglii na stałe, gdzie młody Noah nie musiałby mierzyć się z komentarzami spowodowanymi jego obco brzmiącym imieniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Prawda może was wprawić w osłupienie
  4. Ile lat ma żona Zenka Martyniuka? Wygląda tak świetnie, aż trudno uwierzyć, że jest od niego starsza!
  5. Anna Dymna przegrała walkę z nałogiem. Po 14 latach wraca na złą drogę
  6. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News