Godlewska pochwaliła się zdjęciami synka. Imię chłopca zwaliło nas z nóg, tylko ona mogła to wymyślić

Godlewska pochwaliła się zdjęciami synka. Imię chłopca zwaliło nas z nóg, tylko ona mogła to wymyślić Źródło: Instagram - Esmeralda Godlewska

Imię dla chłopca Esmeraldy Godlewskiej jest niewątpliwie bardzo ekscentryczne. Celebrytka bryluje od dawna w mediach i bardzo chętnie pokazuje się w internecie ze swoją pociechą. To jak jej synek ma na imię, może sprawić, że wiele osób bardzo szeroko otworzy oczy.

Imię dla chłopca, który jest synem Esmeraldy Godlewskiej, okazało się bardzo specyficzne i rzadko spotykane. Nikt się chyba tego nie spodziewał.

Przez pewien czas, życie prywatne sióstr Godlewskich było owiane tajemnicą. Mimo ich częstego udzielania się w mediach społecznościowych, media nie posiadały dużo informacji, jeśli chodzi o ich życie prywatne i rodzinne. Od kiedy weszły z hukiem do świata celebrytów prasa plotkarska doszukuje się jakichkolwiek pogłosek na temat ich życia.

Imię dla chłopca Esmeraldy jest naprawdę zaskakujące

Jak się okazało, syn Esmeraldy Godlewskiej ma już dwa latka. Imię ma typowo słowiańskie, choć nieczęsto spotykane w Polsce - Milan. Czyżby inspiracje Włoskim klubem piłkarskim z Mediolanu, czy jakąś znaną osobistością z Bałkanów? Imię jest znacznie częściej spotykane w krajach dawnej Jugosławii, a także w Czechach, Słowenii i na Słowacji. Zazwyczaj funkcjonuje jako zdrobnienie od imion takich jak Miłosz czy Miłosław.

Esmeralda Godlewska poświęca wiele uwagi swojej pociesze. Bawi się z nim i spędzają wspólnie naprawdę dużo czasu. Celebrytka niedawno wrzuciła kolaż zdjęć z 2-letnim Milanem - internauci są zachwyceni. Na zdjęciach widać, że chłopiec podobnie jak mama, lubi szklany obiektyw. Nie ma problemu ze śmianiem się, wygłupianiem i prezentowaniem swoich zabawek przed aparatem.

Celebrytka planuje zdjęcia wywołać i zrobić z nich album, aby uwiecznić w formie fizycznej fotografie swojej pociechy.

- Synuś chodź, ładnie się uśmiechnij do zdjęcia, mama wywoła je do albumu - takim opisem Esmeralda opatrzyła kolaż zdjęć syna na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci bardzo pozytywnie zareagowali na zdjęcie wstawione przez celebrytkę. 

- Milanek szalony jak mamusia. Mały przystojniak - pisze jedna z użytkowniczek Instagrama. 

- Przecudowny maluszek - skomentowała inna obserwatorka profilu Esmeraldy Godlewskiej.

Macierzyństwo odmieniło życie Esmeraldy Godlewskiej

Celebrytka przyznaje, że bardzo przeżywa bycie matką i nie wstydzi się mówić o tym w mediach społecznościowych.

- Macierzyństwo zawiera w sobie od samego początku szczególne otwarcie na nową osobę: ono właśnie jest udziałem kobiety. W otwarciu tym, w poczęciu i urodzeniu dziecka kobieta odnajduje siebie przez bezinteresowny dar z siebie samej… Milan. Mój największy dar od życia i Boga - pisze Esmeralda Godlewska na Instagramie.

Źródło: Instagram - Esmeralda Godlewska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. To, jak potraktowano Roksanę Węgiel w Izraelu przechodzi ludzkie pojęcie! Takiego skandalu nie było jeszcze na Eurowizji nigdy. Będziecie w szoku
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. TVN: 44 polskie dzieci jechały na wakacje. Autobus spłonął
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł