Wokalista disco polo nazwał synka jak swój zespół. Chłopiec ma wyjątkowo oryginalne imię, jedyne takie w Polsce

Wokalista disco polo nazwał synka jak swój zespół. Chłopiec ma wyjątkowo oryginalne imię, jedyne takie w Polsce

Imię dla chłopca, jakie wybrał ten wokalista, jest naprawdę zaskakujące i niektórzy nie mogą uwierzyć, że naprawdę zdecydował się właśnie na taką propozycję. Gwiazdor disco polo nazwał swojego synka dokładnie tak, jak nazywa się jego zespół. Choć brzmi to nieco dziwnie, jest to prawda.

To imię dla chłopca jest naprawdę szokujące. Co więcej, nie ma w naszym kraju nikogo, kto nosiłby dokładnie takie samo. Wokalista disco polo zdecydował się na dość odważny krok, nazywając swoją pociechę, tak jak zespół muzyczny. Ciężko jest ukryć zdziwienie. 

Gwiazdor wybrał oryginalne imię dla chłopca 

Jeden z wokalistów disco polo został niedawno ojcem, czym chętnie pochwalił się w mediach społecznościowych. Prócz fotografii, do której świeżo upieczony tata za pozował z maleństwem, zamieścił również informację na temat tego, jakie imię otrzyma. 

Sebastian Zys, wokalista zespołu "Mr Sebii", dołączył do niewielkiego grona gwiazd, które upubliczniają wizerunek swojego dziecka i od razu zdradza imię. W tym przypadku muzyk mógł mieć pewne obawy co do tego, jak zostanie odebrane imię jego synka, bowiem jest to "Sebi", czyli dokładnie tak, jak nazywa się zespół wykonawcy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nikt w Polsce nie ma takiego imienia. Wokalista dziękuje państwu 

Z uwagi na to, że w kraju do tej pory nikt nie zyskał takiego imienia, wpisanie go we wszystkie dokumenty zapewne nie było najłatwiejszą sprawą. Bez wątpienia wymagało o wiele więcej poświęconego czasu i wizyt w urzędach, by imię oficjalnie zostało zatwierdzone. Sprawę mógł ułatwić fakt, że gwiazdor nie nadał go jako imię pierwsze, a drugie. Chłopiec nazywa się bowiem Seweryn Sebi Zys. Mimo wszystko, imię jest naprawdę oryginalne, zatem wymagało większego wysiłku przed wpisaniem go chociażby w akt urodzenia.  

Sebastian postanowił wykorzystać moment publikacji zdjęcia ze swoim synkiem i na forum publicznym podziękował polskiemu Państwu. 

- Oficjalnie mogę ogłosić mój następca dostał zgodę na imię Sebi... Dziękujemy polskiemu Państwu za wyrozumiałość i docenienie - napisał. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. RCB alarmuje. Służby apelują do Polaków o uwagę, nie żyje 7 osób, które wczoraj nie zachowały ostrożności
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News