8-latek codziennie wraca ze szkoły z płaczem. Wszyscy śmieją się z jego imienia, nawet dorośli

8-latek codziennie wraca ze szkoły z płaczem. Wszyscy śmieją się z jego imienia, nawet dorośli Źródło: Pixabay/qimono

Imię dla chłopca często może wywoływać skrajne emocje. Choć jego wybór jest niezwykle istotny, niektórzy dorośli podchodzą do sprawy jednak w bardzo lekkomyślny sposób. To, w jak bardzo dotkliwy sposób skrzywdziła własne dziecko pewna matka, jest naprawdę smutne.

Imię dla chłopca powinno być ładne, a także - w miarę możliwości - nie wyróżniające się negatywnie na tle społeczeństwa - inaczej bowiem może zatruć życie. Pewna matka zupełnie na to jednak nie zwracała uwagi. Myślała, że jeśli nazwie swojego synka zagranicznym imieniem, to spotka się to z aprobatą jego kolegów. Stało się jednak inaczej, a teraz prosi internautów o pomoc, bo nie wie, co ma zrobić.

Matka wybrała najgorsze możliwe imię dla chłopca

W liście do redakcji "TopNiusy" matka Brajanka żali się, że jej dziecko przechodzi w szkole przez istne piekło. Choć myślała, że z czasem sytuacja jej dziecka ulegnie poprawie, to jednak tak się nie stało. Z każdym miesiącem chamskich uwag pod adresem jej synka było coraz więcej. Nie oszczędzali go nawet nauczyciele, którzy lubili się z niego nabijać. Matka żałuje, że nie posłuchała swoich rodziców, a także teściów, którzy od początku odradzali jej i mężowi, aby pod żadnym pozorem nie nazywali tak swojego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Brajanek przychodził ze szkoły z płaczem i mówił, że ma brzydkie imię. (...) Mój syn ma osiem lat i bardzo cierpi z powodu szyderstw, jakie słyszy pod swoim adresem z powodu posiadania takiego imienia. (...) Środowisko szkolne ciągle dopuszcza się uszczypliwości w stosunku do Brajanka. (...) Nie pijemy i nie zaniedbujemy dzieci - pisze w liście do redakcji "TopNiusy" zrozpaczona matka.

Uszczypliwości w głównej mierze dotyczą skojarzeń, które wywołuje to imię. Od pewnego czasu jest ono w Internecie synonimem dziecka pochodzącego z rodziny zaniedbującej potomstwo, biednej i upominającej się o świadczenia państwowe. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu miesiącach rozłąki wrócił po psa. W tajemnicy zaszedł pod drzwi, gdy zwierzak wyszedł zaczęło się gorące powitanie
2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie 

Jedynym pocieszeniem dla Brajanka, jak wskazują internauci, jest fakt, że w przyszłości, o ile nadal będzie mu przeszkadzało jego zagraniczne imię, będzie mógł je sobie zmienić na inne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Przez 10 lat nie prała poduszki. Gdy pewnego dnia spojrzała w lustro, chciała krzyczeć
  3. Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu
  4. Zmarłą na raka babcię pochowali z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie
  5. Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

Źródło: TopNiusy

Następny artykuł