Żona najlepszego polskiego piłkarza urodziła! Nietypowość imienia chłopca zadziwia

Żona najlepszego polskiego piłkarza urodziła! Nietypowość imienia chłopca zadziwia Źródło: PxHere/Common

Imię dla nowo narodzonego dziecka to dość skomplikowany problem dla świeżo upieczonych rodziców. Właśnie stanął przed nim jeden z najwybitniejszych pilskich piłkarzy, razem ze swoją żoną. Imię, na jakie się ostatecznie zdecydowało małżeństwo, naprawdę zaskakuje.

Imię dla dziewczynki lub chłopca jest bardzo często niemałym problemem dla rodziców. Przed tym dylematem staje każdy, kto zdecydował się na potomka, a właśnie teraz tę trudną decyzję podjąć musiał słynny reprezentant Polski w piłkę nożną, razem ze swoją żoną. Na świat przyszło już ich trzecie dziecko.

Artur Boruc, bo to o tym wybitnym bramkarzu mowa, podzielił się niedawno ze sowimi fanami niezwykle radosną nowiną. Od pewnego czasu wiadomo było, że jego żona spodziewa się drugiego dziecka, jednakże ostateczny termin pozostawał zagadką. Teraz, dzięki informacji świeżo upieczonego ojca wiadomo, że doczekali się drugiej córki, której wspólnie z żoną postanowili nadać bardzo w naszym kraju nietypowe imię.

Imię dla dziecka to trudny wybór. Właśnie stanął przed nim polski piłkarz

Artur Boruc to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych, a także najbardziej zasłużonych polskich piłkarzy ostatnich lat. Długoletni numer jeden w bramce polskiej reprezentacji wielokrotnie ratował z opresji drużynę, dostarczając kibicom ogromne ilości niezapomnianych emocji. Jego występy w kadrze, ale także szkockim klubie Celtic Glasgow oglądały dziesiątki tysięcy kibiców.

Sportowiec w 2014 roku - po zakończonym pięć lat wcześniej nieudanym małżeństwie z Katarzyną Modrzewską, z którą ma syna Aleksandra, urodzonego w 2008 roku - ożenił się po raz drugi. Jego wybranką została piosenkarka Sara Mannei, z którą ma córkę Amelią, urodzoną w 2010 roku. Od pewnego czasu wiadomo było, że para spodziewa się drugiego dziecka. Teraz pojawiły się informacje z pierwszej ręki, że żona Artura Boruca urodziła piękną córkę. Jednak imię, które postanowiono jej nadać, wydaje się dość obce - Noah. Poinformował o tym ojciec nowo narodzonej dziewczynki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami, jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziękuję. Noah is here - napisał na Instagramie Artur Boruc.

Pod wpisem znalazło się wiele komentarzy, gratulujących sportowcowi kolejnego dziecka, a także życzących wszystkiego co najlepsze jego małej córeczce. Internauci cieszą się razem ze swoim idolem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News