IMGW wydało pilne ostrzeżenia
unsplash.com NASA
Weronika Wasiak - 21 Maja 2020

IMGW właśnie wydało ostrzeżenia dla połowy kraju. Pilne alarmy, jest zagrożenie dla zdrowia i życia

IMGW nagle wydało pilne ostrzeżenia dla połowy Polski. Synoptycy nie mają wątpliwości co do zagrożenia zdrowia, a nawet życia, jakie zawiśnie nad mieszkańcami. Fatalne doniesienia obiegają media. Warto przeczytać, by wiedzieć, czego się spodziewać. Będzie niebezpiecznie.

IMGW regularnie przekazuje najnowsze ustalenia pogodowe na nadchodzący czas. Od kilku dni eksperci nie mają najlepszych wieści dla Polaków, choć za nami już połowa maja. Okazuje się, że zgodnie z kolejnymi doniesieniami, również koniec tego tygodnia nie będzie należał do szczególnie przyjemnych. Dojdzie do prawdziwych anomalii, stwarzających zagrożenie dla zdrowia oraz życia.

BelgiaW Belgii znalazł się mężczyzna, ale mówi tylko po polsku. Nie wie, kim jest, służby proszą o pomocCzytaj dalej

Nagłe ostrzeżenia IMGW. Dotyczą połowy kraju

Jak informuje Polsat News, opierając się o ostatnie ustalenia ekspertów z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, noc z czwartku na piątek raczej znacznie będzie odbiegać od typowej wiosennej aury. Synoptycy zadecydowali o wydaniu żółtych alertów dla aż 11 województw, ostrzegając przed pojawiającymi się przymrozkami. Przypominamy, że ostrzeżenie pierwszego stopnia jest najłagodniejszym, co jednak nie oznacza, że należy je lekceważyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna Żyła o PiotrzeJustyna Żyła znów wyciąga przykre sprawy z przeszłości? Wyznała prawdę o PiotrzeCzytaj dalej

Zgodnie z obowiązującą powszechnie definicją alerty pierwszego stopnia ostrzegają przed realnym zagrożeniem zdrowia oraz życia wywołanym przez niesprzyjające warunki pogodowe. Oznacza to, że dziś w nocy mieszkańcy szczególnie powinni uważać na siebie oraz bliskich. Najbardziej rozważni powinni być kierowcy, bowiem przymrozki mogą negatywnie wpływać na przyczepność kół do nawierzchni dróg.

Dzisiaj grzeje:

1. Dopiero teraz Doda wyjawiła porażającą prawdę o Radku Majdanie. Rozenek może się wściec
2
. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko

Po informacjach przekazanych przez synoptyków IMGW ostrzeżenia wydano dla województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, lubelskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego. Według ekspertów przymrozki wystąpią na całym obszarze wymienionych wyżej województw. Z kolei w łódzkim oraz wielkopolskim wystąpią wyłącznie w północnych powiatach, natomiast w śląskim, podkarpackim i małopolskim - na południu. Nie takiej wiosny oczekiwali Polacy tym bardziej, że pojawiły się pierwsze informacje o możliwości przywrócenia wielu imprez jeszcze przed wakacjami, o czym informowaliśmy tutaj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzieci zapadają na tajemniczą chorobę. Lekarze podejrzewają, że ma związek z koronawirusem
  2. Kibice mogą wrócić na stadiony już niedługo. Znamy szczegóły planu PZPN, decyzja zależy od jednego człowieka
  3. Kobiety oszalały na punkcie nowej mody. Jest bardzo niebezpieczna zwłaszcza teraz, lepiej nie ryzykować
  4. Niebywałe, jakie zdjęcie Anna Lewandowska pokazała tuż po porodzie. Wszystko widać
  5. Krzysztof Cugowski wyznał porażającą prawdę. Chodzi o jego zdrowie, mało kto wiedział
  6. Bezradna pracownica Biedronki nie może już wytrzymać. Irytujące obostrzenie przeszkadza jej w pracy

Gotowanie składnik dodawany do zupyPolacy masowo dodają ją do zup. Popełniają błąd, skład przyprawia o palpitacjeCzytaj dalej

Źródło: polsat news

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News