Żywioł przybiera na sile. IMGW wydało specjalne ostrzeżenia

Żywioł przybiera na sile. IMGW wydało specjalne ostrzeżenia Źródło: ventusky

IMGW wydało specjalne ostrzeżenia. Okazuje się, że groźny żywioł przybiera na sile. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej jest pewny, że już niedługo przyjdzie pierwsze uderzenie.

IMGW ostrzega, że już niedługo przyjdzie prawdziwe zagrożenie. Komunikat, który się pojawił, oznacza, że społeczeństwo musi bardziej uważać na swoje zdrowie i życie. Żywioł uderzy już niebawem. 

IMGW wydało specjalne ostrzeżenie. Żywioł przybiera na sile 

Sztorm Ciara znajduje się już nad Europą. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez IMGW, w najbliższym czasie żywioł może dotrzeć do Polski, gdzie da o sobie znać w wyjątkowy sposób. Silny wiatr znalazł się w ostrzeżeniach wydanych przez IMGW. 

Zgodnie z wiadomościami z zagranicy, sztorm Ciara spowodował wiele zniszczeń w całej Europie. Meteorolodzy sądzą, że również w Polsce może przyczynić się do zwiększenia. W związku z nadciągającym żywiołem, IMGW już wydało alerty dla poszczególnych województw. 

Czego można się spodziewać w najbliższym czasie? Prognozy pogody sugerują, że w kraju będzie silnie wiało. Już w niedzielne popołudnie będzie można odczuć pierwsze oznaki związane ze sztormem Ciara. Silny wiatr będzie występować także w nocy z niedzieli na poniedziałek, jego prędkość może sięgać do 80 km/h. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pojawiły się alerty IMGW dla Polski 

Alerty drugiego stopnia obowiązują już w obrębie województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego, opolskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i podkarpackiego. W poniedziałek alertami zostaną objęte także województwa łódzkie i świętokrzyskie. Na pozostałym terenie kraju będzie obowiązywać alert pierwszego stopnia.  

Dzisiaj grzeje: 1. Leciał samolotem z Chin. Niestety doszło do najgorszego, nie przeżył
2. Infekcja okazała się gorsza niż przypuszczano, Paweł Królikowski planował samobójstwo. Nikt nie miał pojęcia, o dramacie uwielbianego aktora przed laty

Wydawane przez IMGW alerty bezpieczeństwa przekazują, by większą uwagę przykładać do komunikatów, które są publikowane. W rejonach, które zostały objęte alertami mogą pojawić się utrudnienia na drogach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Smutne i dramatyczne doniesienia o Kamilu Stochu. Przez długi czas nie chciał ujawniać swojego problemu, teraz przerwał milczenie
  4. Syn Violetty Villas przerwał ciszę, nie mógł dłużej milczeć. Wszystko przez uwielbianego aktora
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News