Zdjęcie wywołało burzę w sieci. Tylko nielicznym udaje się odgadnąć, co na nim jest nie tak, trzeba być wyjątkowo spostrzegawczym

Zdjęcie wywołało burzę w sieci. Tylko nielicznym udaje się odgadnąć, co na nim jest nie tak, trzeba być wyjątkowo spostrzegawczym Źródło: Facebook

Iluzja, którą w sieci umieścił zupełnie przypadkowy użytkownik, zyskała "sławę" przez swoją nadzwyczajną trudność. Zaledwie mały procent osób jest w stanie się zorientować w czasie poniżej minuty, co właściwie jest z nim nie tak.

Iluzja, którą udostępnił pewien mężczyzna, sprawiła nie lada trudności tysiącom osób. Większość z nich sądziła, że po prostu ich oszukano. Rozwiązanie ze wskazówką jest nadzwyczaj łatwe.

Iluzja optyczna sprawiła, że wiele osób się wściekło. Nie jest łatwo znaleźć niepasujący szczegół

Pewnego dnia Arron Bevin dodał na swoim koncie na Facebooku wpis, który zawierał dziwne zdjęcie. Była to po prostu ściana cegieł - nic szczególnego i nie zainteresowałoby to nikogo, gdyby nie tajemniczy podpis: "Jeśli zauważysz, nie zdradzaj nikomu. Polub i udostępnij. Mnie zajęło to dobre pięć minut". Niezwykła iluzja optyczna sprawiła, że internet wręcz oszalał.

W ciągu zaledwie 72 godzin jego zdjęcie uzyskało 75 tysięcy polubień, 68 tysięcy komentarzy i 55 tysięcy udostępnień. Ludzie wręcz prześcigali się w komentowaniu - jedni chwalili się, jak szybko rozwikłali zagadkę, a drudzy wściekali się, że to jakiś ukartowany i nieśmieszny żart. Zdjęcie obiegło również Twittera i inne media społecznościowe, a temat podchwyciła nawet prasa.

Rozwiązanie jest bardzo proste - tego się już nie da "odzobaczyć"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na końcu tekstu można zobaczyć większe zdjęcie w lepszej rozdzielczości. Być może to ułatwi znalezienie tego jednego, dziwnego szczegółu. Na końcu zawarte jest również rozwiązanie.

Fachowcy stwierdzili, że zdjęcie ma bardzo "zwodniczą" kompozycję. Wiele osób nie potrafi sobie z tym za bardzo poradzić. Natomiast ci, którzy potrafią spojrzeć na zdjęcie "z drugiej strony" nie będą mieli żadnych problemów.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Maryli Rodowicz walczył o życie. Gwiazda nie miała o niczym pojęcia, mogła zostać wdową
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Podpowiedź: należy skupić się na szparze między cegłami. Niektórym zajmuje to maksymalnie 3 sekundy, inni męczą się nawet 3 minuty. Rzeczy, które widzą, są zaskakujące - śmieci, mysz, ptak, pręt zbrojeniowy, twarz, a nawet wąż.

Chodzi o wetknięte w fugę cygaro.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. Skarbówka ZAPUKA do drzwi i upomni się o pieniądze. Nie będzie nawet wcześniej wysyłać zawiadomień

Źródło: Facebook

Następny artykuł