Ilu mężów miała Rozenek? Duże zaskoczenie
Instagram
Marcin Owczarek - 9 Grudnia 2018

Ilu mężów miała Rozenek? Duże zaskoczenie

Ilu mężów miała Rozenek? To pytanie zadaje sobie wielu fanów kobiety oraz jej męża. Nie od zawsze jest z jednym partnerem, wcześniej miała kilku innych. Poznajcie mężczyzn Małgorzaty Rozenek.

Ile mężów miała Rozenek? Ta piękna kobieta mogłaby mieć wielu mężczyzn, ale ona zdecydowała się związać tylko z kilkoma wyjątkowymi partnerami. Gwiazda nie chwali się zbytnio tym, co było przed jej ostatnim partnerem. Kim w ogóle jest kobieta? Małgorzata Rozenek najbardziej jest znana ze swoich autorskich programów nadawanych w TVN. "Perfekcyjna Pani Domu" zachwycała widzów nie tylko tym, co robiła w programie, ale również swoim świetnym wyglądem. Test białej rękawiczki to kolejna rzecz, bez której nie wyobrażamy sobie Rozenek.

Rodzina królewska przechodzi kolejny kryzysDramat męża królowej. Elżbieta ma już dośćCzytaj dalej

W późniejszym czasie dostała angaż w nowym programie, który podbił serca milionów Polaków. Od 2016 roku prowadzi "Projekt Lady", w którym to dziewczyny na ogół niegrzeczne stawały się pod okiem ekspertek prawdziwymi damami. Mało kto wie, że nie od zawsze była osobowością telewizyjną.

Ilu mężów miała Rozenek?

Z wykształcenia kobieta jest prawniczką. I to na studiach poznała swojego pierwszego partnera. Związała się z innym kolegą z zawodu Łukaszem Bukaczewskim. Nie trwało to jednak długo i po czasie się rozwiedli. W wywiadzie dla Plotka gwiazda wyjawia:

- To nie jest moje pierwsze małżeństwo. W każdą relację wchodziłam ze stuprocentowym przekonaniem, że to uczucie na całe życie. Może wyjdzie ze mnie jakieś mieszczaństwo, ale ja wierzę w małżeństwo (...) Krótkie. Krótkie, miłe... Naprawdę. Mamy dobre relacje i kontakt. Tyle. Nie ma co się nad tym rozwodzić, bo dla niektórych będzie to kolejna pożywka - mówiła Rozenek.

Następnie kobieta związała się ze swoim drugim partnerem - z aktorem Jackiem Rozenkiem. To bardzo znana postać z telewizji. Mają razem dwoje synów Stanisława i Tadeusza. Po 10 latach przestało im się układać i rozwiedli się. Ale gwiazda nie powiedziała ostatniego słowa i znalazła kolejnego mężczyznę, który ją pokochał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PolsatGwiazdor Polsatu przeżył ciężkie chwile. Był o krok od tragediiCzytaj dalej

Kolejnym partnerem Rozenek jest Radosław Majdan. To były zawodowy piłkarz, który ma różne sukcesy sportowe na koncie. Głośno o nim się zrobiło, kiedy związał się z inną gwiazdą Dorotą "Dodą" Rabczewską. Chociaż ich dopasowanie jest jak ogień i woda to widać, że Rozenek z Majdanem świetnie się czują w swoim towarzystwie. Ilu mężów miała Rozenek? Po zliczeniu okazuje się, że kobieta była zamężna aż 3 razy. Być może teraz odnalazła tego jedynego partnera i będzie z nim szczęśliwa do samego końca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamachowska wcześniej tego nie ujawniała. Po opublikowaniu zdjęcia internet oszalał
  2. Córka Martyny Wojciechowskiej – kto to, czy ma rodzeństwo? Będziecie w szoku
  3. Kindzie Rusin znowu puściły nerwy. Nie zostawiła na nim suchej nitki
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?

DietaDieta nie musi być cierpieniem. Najlepsze sposoby na skuteczne odchudzanie, 7 punkt może być szokiemCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News