Ilu mężów miała Joanna Krupa? Wszystko na ten temat
Anna Maria Guziewska - 11 Grudnia 2018

Ilu mężów miała Joanna Krupa? Wszystko na ten temat

Ilu mężów miała Joanna Krupa? O jednej z największych polsko-amerykańskich gwiazd mówi się dużo. Jest ulubienicą widzów stacji TVN i wielką aktywistką w obronie praw zwierząt. Jej życie prywatne często jest przedmiotem spekulacji mediów. Co o niej wiemy?

Ilu mężów miała Joanna Krupa? Chociaż jej kariera przypomina bajkę, o której śni każda mała dziewczynka, okazuje się, że jej życie prywatne wielokrotnie było... trudne. Gwiazda "Top Model" pojawiła się w polskim show biznesie kilka lat temu i nie znika z nagłówków gazet. Można ją zobaczyć na imprezach branżowych, podczas spotkań z dziennikarzami oraz... w objęciach świeżo poślubionego męża. Co wiemy o jej prywatnym życiu?

Ilu mężów miała Joanna Krupa? Jej życie wiele razy zaskoczyło

Wyglądali na zakochanych i szczęśliwych. Objęcia, wspólne wywiady i wielkie plany. 13 czerwca 2013 roku powiedzieli sobie tak. Związek z amerykańskim przedsiębiorcą Romainem Zago doprowadził ją jednak do rozpaczy. Gdy media zwiastowały rozstanie i donosiły o sprzeczkach między małżonkami, nikt nie mógł w to uwierzyć. Po rozwodzie pierwszy mąż Joanny udzielił zaskakującego wywiadu. - Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. Ona jest marzeniem każdego mężczyzny. Jest inteligentną, samodzielną, niezależną kobietą sukcesu, która przy tym jest piękna - powiedział Zago dziennikarzom "Faktu".

Odległość zniszczyła związek

Później jednak mężczyzna postanowił zaznaczyć, że dla niego najtrudniejsza była... odległość. Joanna w Polsce, on w Stanach Zjednoczonych. To stworzyło między nimi przepaść i brak bliskości. Z pewnością związek na odległość przerósł parę. Jednak mężczyzna, postanowił mimo wszystko powiedzieć, jak wspaniałą osobą jest Krupa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała choinkę. "Jejku, jaka piękna!"Czytaj dalej

Drugi mąż

Poznali się w parku dla psów. On od razu zwrócił uwagę na jej urodę, ona zauważyła, że ma dobre serce. Po jakimś czasie zdecydowali, że nie mogą bez siebie żyć. Po pięciu miesiącach od decyzji o związku producent i przedsiębiorca Douglas Nunes oświadczył się Krupie. Wzięli ślub w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles. Tam, powiedzieli sobie tak w bajecznej atmosferze i oranżerii. Oboje utrzymywali ten fakt w tajemnicy. Po kilku tygodniach Joanna postanowiła opublikować video z przebiegu ceremonii, a internauci nie mogli wyjść z podziwu. Życzyli modelce szczęścia i przesyłali ogromne wyrazy uznania. Drugi mąż modelki zdaje się być tym ostatnim. Przynajmniej na razieZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Przyjaciółek zdradziła wielkie zmiany w serialu! Wszystko przed premierą
  2. Maryla Rodowicz pobiła się z polską piosenkarką! Gwiazda ujawnia kulisy bójki
  3. Wiemy, kto wystąpi w nadchodzącym Tańcu z gwiazdami. Panie będą piszczeć z zachwytu
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych par
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziesz w szoku
ryoal212 najpiękniejszych ślubów królewskich wszech czasów [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News