Ile zarobił Sławomir w sylwestra? Wielkie zarobki, gigantyczne pieniądze

Ile zarobił Sławomir w sylwestra? Wielkie zarobki, gigantyczne pieniądze

Ile zarobił Sławomir w czasie swoich sylwestrowych występów? Kwota, która wpłynęła na konto wokalisty, robi naprawdę gigantyczne wrażenie. Większość konkurencji może jedynie pozazdrościć gwiazdorowi, znanemu przede wszystkim z hitu "Miłość w Zakopanem".

Ile zarobił Sławomir dzięki pojawieniu się na imprezach TVP oraz Polsatu w sylwestrową noc? Odpowiedź na to pytanie może naprawdę zaskakiwać. Jak powszechnie wiadomo, wokalista cieszy się obecnie ogromną popularnością, jednak nikt nie spodziewał się, że konkurencyjne stacje zdecydują się pójść na poważną ugodę, aby mógł pojawić się zarówno w Zakopanem, jak i w Chorzowie.

Ile zarobił Sławomir na imprezach Sylwestrowych? Gigantyczne pieniądze i zaskakująca logistyka

Sławomir miał początkowo wystąpić jedynie dla Telewizji Polskiej na Podhalu. Ostatecznie zgodził się jednak także zaśpiewać dla publiczności zgromadzonej przez Polsat na Śląsku. Chociaż operacja ta wydawała się początkowo niemożliwa z logistycznego punktu widzenia, ostatecznie stacje zorganizowały wszystko tak, aby jak najbardziej ułatwić ją gwiazdorowi, jego żonie oraz zespołowi. - Polsat bardzo chciał mieć Sławomira u siebie. Ale on podpisał już kontrakt z TVP, dlatego Polsat - oprócz wynagrodzenia - zaoferował transport z Zakopanego do Chorzowa - ujawniła jeszcze przed samym Sylwestrem osoba z otoczenia Sławomira oraz jego żony. Sytuacja ta zdecydowanie okazała się więc bezprecedensowa. Gwiazdor cieszy się gigantyczną popularnością oraz zainteresowaniem fanów, co dało mu także spore pieniądze. Jak ujawnił w rozmowie z mediami plotkarskimi anonimowy informator, Sławomir miał zarobić na tegorocznych występach sylwestrowych aż 100 tys. zł. Do tej kwoty doliczyć trzeba także koszty, które Polsat poniósł, aby umożliwić wokaliście szybki i bezpieczny transport z Zakopanego do Chorzowa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zarobki Sławomira: gwiazdor może dyktować bardzo wysokie stawki

Sam gwiazdor nie potwierdził oczywiście tych doniesień, jednak zdają się być one naprawdę bardzo prawdopodobne. Poza tym trudno uwierzyć w to, aby stacje zaproponowały mu niższe stawki. Sławomir ma bowiem ponoć zgarniać podobne pieniądze za jeden, pełny koncert, których daje przecież w roku gigantyczną liczbę. Jedno jest więc pewne - wokalista, ku uciesze milionów fanów, całkowicie rozbił w tym roku bank. Wyniki oglądalności poszczególnych imprez sylwestrowych konkretnych stacji pokazują, że zdecydowanie było warto zaprosić go na swoje wydarzenie. Sławomir Fot. Instagram/PolsatZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile lat ma Paździoch z Kiepskich? Jest NAJSTARSZY w obsadzie serialu
  2. Dorota Wellman: syn gwiazdy to prawdziwa zagadka. Nie znajdziecie go na Instagramie
  3. Ile waży Doda?! To już nie są żarty, co się dzieje?
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Sławomir z żoną mocno zaryzykowali w Sylwestra. Wszyscy widzieliśmy jak się skończyło
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News