Największy sekret Martyniuka ujawniony. Lepiej usiądźcie!

Największy sekret Martyniuka ujawniony. Lepiej usiądźcie!

Zenek Martyniuk jest najpopularniejszym muzykiem disco polo. Nie bez powodu nosi też tytuł króla tego gatunku muzycznego. Jednak ile na swojej twórczości zarabia wokalista zespołu Akcent?

Zenek Martyniuk dzięki swojemu przebojowi "Przez twe oczy zielone" stał się naprawdę gigantyczną gwiazdą. Oczywiście już wcześniej był znanym artystą, jednak właśnie to ten przebój sprawił, że zostanie na zawsze zapamiętany przez Polaków. Dodatkowo disco polo przechodzi właśnie swoje odrodzenie i wykonawcy z tego gatunku, są wprost rozchwytywani. Martyniuk w pewnym momencie musiał nawet zmniejszyć ilość koncertów, ponieważ nie wytrzymywał już takiego tempa. Pytanie jednak brzmi jakie pieniądze płyną z tytułu króla disco polo? Lepiej usiądźcie, bo ta kwota potrafi zwalić z nóg.

Zenek Martyniuk: ile zarabia król disco polo?

Zespoły disco polo znane są z licznych koncertów, które odbywają się dosłownie w całym kraju. Nie zmienia to faktu, że ich honoraria potrafią być naprawdę wysokie. Według informacji podanych przez Fakt, Zenek Martyniuk za jeden swój występ w 2017 roku inkasował 25 tysięcy złotych. Dzięki temu w sezonie wiosenno-letnim zarobił 2 miliony złotych. Nie jest to jednak jedyne źródło utrzymania króla disco polo. Występuje on również w reklamach, a jakiś czas temu widziany był w gmachu stacji TVP. Pojawia się ze swoimi piosenkami również w różnych programach muzycznych oraz w wywiadach. Trzeba przyznać, że zarobki Martyniuka stoją na naprawdę wysokim poziomie i nie dziwi teraz fakt, że wesele jego syna było, aż tak drogim przedsięwzięciem. Trzeba również pamiętać, że Martyniuk cały czas pnie się po szczeblach kariery i jego stawki mogły ulec zmianie, więc w tym roku wokalista może liczyć na jeszcze większe dochody.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dodatkowo Zenek potrafi dostrzec okazję i idealnie wykorzystał swoje 5 minut sławy. Według informatora cytowanego przez Fakt muzyk jeszcze w 2016 roku za swój koncert brał 14 tysięcy, a już po roku ta kwota urosłą do 25 tysięcy złotych. Tak gigantyczny wzrost idealnie ilustruje, w jakim stanie jest jego kariera muzyka. Bez wątpienia nie jest to jeszcze koniec króla disco polo, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to dopiero początek jego spektakularnej kariery. W zeszłym roku wystąpił przecież na sylwestrowej scenie w Zakopanem u boku takich gwiazd jak Maryla Rodowicz czy Luis Fonsi. Ciekawe co w takim razie przyniesie mu ten oraz następny rok na polskiej scenie muzycznej.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Magdalena Ogórek? Ślicznotka polskiej sceny politycznej
  2. Denerwował go szczekaniem, mężczyzna zrobił mu coś okrutnego. Pochwalił się w sieci
  3. Karol Strasburger o żałobie po śmierci ukochanej żony. Smutne wyznanie
  4. To zdjęcie zna cały Internet! Śmiała się, gdy płonął dom, dziś zdradza prawdziwą historię
  5. Jest źle. „Boczek” z Kiepskich walczy z ciężką chorobą
źródło: party.pl Następny artykuł