Ile zarabia Zenek Martyniuk? Kwoty, które trudno sobie wyobrazić

Ile zarabia Zenek Martyniuk? Kwoty, które trudno sobie wyobrazić Źródło: youtube/jastrzabpost/

To, ile zarabia Zenek Martyniuk, dla wielu jego fanów jest najbardziej intrygującym sekretem. Ku ich uciesze, informacje na ten temat wreszcie zostały ujawnione, a po ich usłyszeniu niektórzy mogą zbierać szczękę z podłogi.

Ile zarabia Zenek Martyniuk? Choć muzyk bez wątpienia jest bezkonkurencyjnym królem disco polo, a jego kariera już od wielu lat utrzymuje się na samym szczycie, jest też niezwykle skromnym mężczyzną, dla którego najważniejsze są wartości rodzinne.

Co prawda, lider grupy Akcent niejednokrotnie udzielał wywiadów, w którym poruszał kwestie rodzinne, jednak za każdym razem starannie dobierał słowa, by nie zdradzać zbyt wiele oraz nie rzucać fałszywego światła na jego codzienność wśród bliskich. Na próżno szukać również rozmów z dziennikarzami, gdzie wokalista wypowiadał się o swoich zarobkach. Ci, którzy od dawna chcieli poznać głęboko skrywaną tajemnicę, wreszcie mają ku temu okazję. 

Ile zarabia Zenek Martyniuk? Kwoty zwalają z nóg 

Zenek Martyniuk, jak prawdziwy dżentelmen - nigdy nie mówi o pieniądzach. Są jednak osoby, które zdecydowanie chętniej poruszają ten temat. Jest to wielką satysfakcją dla tych, którzy od lat zastanawiają się, jakie kwoty mogą zasilać konto gwiazdora, znajdującego się w czołówce polskich artystów.

Jak podaje portal Party.pl, za każdy koncert Zenek zgarnia co najmniej 25 tysięcy złotych. Menedżer muzyka zdradził, że w ciągu roku Martyniukowi udaje się dać od 200 do 300 występów, dlatego obliczenia to czysta formalność. Takim sposobem w ciągu 365 dni, wokalista może dorobić się nawet 5 milionów złotych. 

Liczne źródła dochodów 

Oczywistym jest, że w przypadku muzyków, koncerty to nie jedyne źródło dochodu. Martyniuk ma również niemały zysk ze sprzedaży płyt, udziału w programach telewizyjnych oraz współpracy reklamowej.

Swego czasu wokalista stał się twarzą napoju energetycznego, za co ponoć mógł zgarnąć nawet pół miliona złotych, jednak on sam nigdy oficjalnie nie odniósł się do tych spekulacji. Trudno sobie wyobrazić rzeczywiste sumy, które zasilają jego konto bankowe, jednak nie ulega wątpliwości, że utrzymując się na szczycie sławy, przez najbliższe nawet kilkanaście lat, Zenek nie będzie musiał martwić się o swój status majątkowy. 

Źródło: party 

Następny artykuł