Ile zarabia Radosław Majdan? Z banknotów może zbudować pałac

Ile zarabia Radosław Majdan? Z banknotów może zbudować pałac Źródło: fot. Instagram

Wysokość zarobków gwiazd szokuje! Przeciętny Kowalski nie może wyobrazić sobie takiej sumy pieniędzy, jaką na co dzień mają do dyspozycji polscy celebryci. Dzisiaj pod lupę idzie były piłkarz i celebryta. Ile zarabia Radosław Majdan

Karierę sportową zakończył już jakiś czas temu i choć z pewnością zostawił na koncie wystarczająco oszczędności, by przeżyć jeszcze kilka lat, to jednak chęć podnoszenia standardu życia istnieje w głowie człowieka zawsze. Radosław Majdan postanowił zacząć coś nowego. Już w zeszłym roku wraz z partnerką Małgorzatą Rozenek wystąpił w spocie reklamowym jednej z sieci komórkowych, za który zgarnął aż 2 mln złotych. Ponad to na prowadzeniu programu "Iron Majdan" uzyskał łącznie 200 tys. złotych, czyli około 20 tys. za odcinek. To jednak nie wszystko, a ostatni zysk Majdana przyprawi was o zawrót głowy!

Ile zarabia Radosław Majdan? 7 milionów w DWA DNI!

Pomysł Radosława nie podobał się jego znajomym. Na szczęście cudowna ukochana bezustannie go wspierała. Teraz obydwoje mogą się cieszyć zyskanym majątkiem. Radosław Majdan postanowił wypuścić linię własnych perfum, co według jego doradców było słabym pomysłem ze względu na przepełniony rynek. Nikt nie spodziewał się jednak, że VABUN może odnieść taki sukces! Nowa marka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych 28 czerwca - wtedy cena akcji wynosiła 1,86 zł. Jednak już po chwili podskoczyła do 3 i dalej rosła! NewConnect zablokowało jej zakup dopiero, gdy cena jednej akcji osiągnęła wartość 6,40 zł! Do tego czasu jednak Radosław Majdan zdążył zarobić 7 mln w dwa dni! W prostym przeliczeniu daje to 40 złotych na sekundę. Giełda dawno nie widziała tak udanego debiutu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. NIESAMOWITE! Polsat właśnie zniszczył system, cała Polska patrzy z niedowierzaniem
  2. Ból w starciu z marzeniami. Przykre informacje o córce Kaczyńskiej
  3. Gessler postanowiła uratować związek Rosati. Miłość rozbita w pył
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News