Reklama

Ile zarabia Mikołaj Roznerski? Gwiazdor ma się czym pochwalić

Ile zarabia Mikołaj Roznerski? Gwiazdor ma się czym pochwalić Źródło: tvn/Kuba Wojewódzki

Ile zarabia Mikołaj Roznerski? Jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów może sobie pozwolić na prawdziwie bajeczne życie. Fani spekulują nad jego miesięczną gażą. Okazuje się, że mężczyzna ma się czym pochwalić.

Reklama

Ile zarabia Mikołaj Roznerski? Chociaż gaża aktorów "M jak Miłość" nie jest znana widzom i przypuszczalnie, jej wysokość zależy od wielu czynników, jak: popularność i kwestia rozbudowania roli, z pewnością jedną z najwyższych otrzymuje właśnie serialowy Marcin Chodakowski. Na antenie TVP2 możemy go oglądać od niemal sześciu lat, bierze także udział w produkcjach kinowych. Oprócz aktywnego udziału w "M jak Miłość", mężczyzna bierze udział także w produkcjach kinowych i jest zaangażowany w akcje reklamowe. Oprócz tego, znajduje czas na działalność charytatywną. Najprzystojniejszy i najbardziej zaabsorbowany artysta młodego aktorskiego pokolenia z pewnością nie narzeka na nudę. Czy ta działalność przekłada się również na jakość jego życia?

Reklama

Aktor "M jak Miłość" i jego gaża. Ile zarabia Mikołaj Roznerski?

W 2008 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, natychmiast zaczął odgrywać epizodyczne role w serialach. Z dnia na dzień stał się niezwykle popularny. W "39 i pół" wystąpił w kilku odcinkach, później propozycje posypały się w jego stronę lawinowo. Przez ostatnie dwa lata wystąpił w co najmniej kilku telewizyjnych produkcjach, między innymi w "Drugiej szansie", "Singielce" i "Powiedz tak". Oprócz tego aktywnie jest zaangażowany w rolę Marcina w "M jak Miłość". Wystąpił także na dużym ekranie, grając główne role, między innymi w tytułach: "Porady na zdrady", "Volta", "Narzeczony na niby". Ostatnio pojawiła się informacja, że wziął także udział w głośnym sequelu "Kogel Mogel 3", gdzie ma zagrać Pawła. Aktor jest także czynnie zaangażowany w produkcje teatralne. Bierze udział w co najmniej kilku głośnych polskich tytułach, jeżdżąc po całej Polsce. O jego działalności mówi się dużo, bo aktor uwielbia kontakt z fanami i bardzo o nich dba. Wystawiając sztuki w całym kraju ma więc możliwość spotykać się z nimi regularnie.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Obserwując jego działalność w mediach społecznościowych, łatwo można zauważyć, że mężczyzna nie narzeka na nudę... i brak środków. Podróżuje po Polsce i świecie ze swoją partnerką - Adrianną Kalską. Tam też pojawiają się posty sponsorowane, które w jednoznaczny sposób zasilają jego konto. Niektórzy szacują, że majątek mężczyzny przebił milion złotych. Inni zauważają, że nadejdzie to niedługo. Z pewnością Mikołaj Roznerski jest szczęśliwym, spełnionym i bogatym artystą.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Mateusz Morawiecki? Największa tajemnica premiera odkryta
  2. Ile zarabia najmłodszy aktor Rodzinki.pl? Jego dniówka wystarczyłaby dorosłemu na miesiąc!
  3. Krzysztof Jackowski cennik. Ujawniono, ile zarabia najsłynniejszy jasnowidz
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
  5. Znaki zodiaku, które będą miały pecha w tym tygodniu. Co się stanie?
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?