Ile zarabia Michał Szpak? Oszałamiająca kwota

Ile zarabia Michał Szpak? Oszałamiająca kwota Źródło: fot. wikipedia.org

Michał Szpak po udziale w programie "X Factor" na antenie TVN bardzo rozwinął zarówno swój wokal jak i zawrotną karierę. Teraz mediom udało się ustalić ile wynoszą zarobki wokalisty. Kwota robi piorunujące wrażenie.

Michał Szpak reprezentował Polskę w konkursie "Eurowizja". Nie da się ukryć, że występ na międzynarodowej scenie bardzo pomógł mu w karierze, która od tego czasu bardzo przyspieszyła. Piosenkarz bez wątpienia nie może narzekać na barak zainteresowania jego osobą i twórczością. Dzięki temu artysta osiągnął naprawdę wysokie zarobki.

Ile zarabia Michał Szpak?

Mediom udało się dotrzeć do informacji o zarobkach muzyka podczas jego nadchodzącej letniej trasy koncertowej. Podczas jej trwania Michał Szpak wystąpi 12 razy, za każdy koncert muzyk inkasuje 35 tysięcy złotych. Łącznie daje mu to 420 tysięcy złotych zysku w bardzo krótkim czasie. Oczywiście musi jeszcze za te pieniądze opłacić muzyków, stylistkę i menadżerów. Jednak nadal pozostanie mu jeszcze bardzo duża kwota tylko dla siebie. Oczywiście nie jest to jego jedyne źródło zarobku, Szpak dodatkowo ma zysk ze sprzedaży płyt i odtwarzaniu jego piosenek w radiu. Muzyk podkłada również głos pod jednego z bohaterów kreskówki "SpongeBob". Jeżeli zsumujemy te wszystkie źródła pieniędzy otrzymamy pół miliona złotych. Trzeba jednak pamiętać, że Michał Szpak cały czas jest jeszcze młody a jego kariera dopiero się na poważnie rozkręca. Jej szczyt jest jeszcze z pewnością przed nim, ale już teraz zarabia prawdziwą fortunę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co ona zrobiła! Chylińska ma nowy tatuaż, NA GŁOWIE
  2. Jego muzyką zachwycał się cały świat. Nie żyje wirtuoz
  3. Fani są przerażeni, Sławomir milczy. Niepokojące zdjęcie jego żony
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News