Michał Szpak jest ewenementem w skali naszego kraju. Jako jednemu z niewielu udało mu się odnieść realny sukces po występach w talent show i nie zniknąć wśród setek innych celebrytów. Jego życie dążyło w ostatnich dniach do punktu przełomowego. Od teraz już nic nie będzie dla niego takie samo.

Michał Szpak bardzo pewnie podąża obraną ścieżką kariery. Muzyk tak na prawdę kroczy od sukcesu do sukcesu. Jeszcze kilka lat temu sam był oceniany przez znane osobistości zasiadające w jury „X-Factor”, a teraz to on decyduje o być albo nie być uczestników w znanym telewizyjnym show.

Juror „The Voice of Poland” odniósł już w życiu wiele sukcesów, ale to nie wszystko co przygotował dla niego los. Media obiegła właśnie wiadomość o kolejnym przełomie w jego życiu.

Ile zarabia Michał Szpak? Artysta dołączył właśnie do elitarnego grona gwiazd

W zeszłym miesiącu ukazała się najnowsza płyta Michała Szpaka. „Dreamer” z miejsca stał się ulubieńcem jego fanów, którzy tłumnie rzucili się do sklepów w celu nabycia nowego wydawnictwa. Popularności muzyka nie zaszkodziła również kolejna edycja „The Voice of Poland”, w której po raz kolei występuje w roli trenera/jurora.

Przebywanie cały czas na fali wznoszącej odbiło się oczywiście bardzo dobrze na zarobkach Michała Szpaka. Przed kilkoma dniami podano do wiadomości, że sprzedaż jego debiutanckiego albumu ciągle ma się świetnie i właśnie osiągnęła poziom podwójnej platyny. Dla Michała Szpaka jest to równe z zainkasowaniem ok. 150 tysięcy złotych.

Dobre pieniądze Szpak zarabia również na występach telewizyjnych. Jego obecność w programie „The Voice of Poland” wyceniana jest na mniej więcej 100 tysięcy złotych. Brzmi imponująco, ale to nie jest jeszcze szczyt możliwości biznesowych znanego piosenkarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

15 zabawek z twojego dzieciństwa, które dziś są warte WIELKIE pieniądze

Najwięcej Michałowi Szpakowi udało się zarobić oczywiście na koncertach. Szczególnie, że gwiazdor pojawiał się na licznych występach nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Jego stawka koncertowa nie osiąga mniejszego pułapu niż 30 tysięcy złotych. Przy trzydziestu koncertach, które ma za sobą daje to łącznie wartość 900 tysięcy złotych w kieszeni.

Oznacza to, że Michał Szpak w tym roku bardzo pewnym krokiem wszedł do klubu milionerów wśród gwiazd estrady. Jednak na pewno nie jest to jego ostatnie słowo. Biorąc pod uwagę bardzo dobre przyjęcie najnowszego krążka artysty, ta kwota może znacznie się powiększyć. Nie należy też zapominać o przyszłych koncertach, szczególnie tych, które mają miejsce w okresie świąteczno noworocznym. Wiadomo, że stawki za występy są w stanie przeskoczyć wtedy niebotyczne granice.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znienawidzona gwiazda disco polo jest w ciąży. Fani: „Chyba spożywczej, tłusta świnio!” 
  2. Ola Szwed Instagram: Młoda gwiazda szokuje zdjęciami, wygląda niepokojąco 
  3. Tysiące polskich internatów go uwielbiało. Nie żyje idol, nagła śmierć 
  4. Sztucznie stworzony kociak podbija sieć! Ma jedną wyjątkową cechę
  5. Fryzury na wesele dla dzieci. Jak uczesać dziecko?

Rozenek i inne gwiazdy, które mają dzieci dzięki in vitro

Zobacz również