Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki

Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki Źródło: fot. wikimedia.org

Ile zarabia kasjer w Lidlu? Jest to kwestia, która zastanawia wiele osób. Mówi się nawet, że praca w dyskoncie opłaca się o wiele bardziej niż pełnienie funkcji na odpowiedzialnych stanowiskach. W ostatnim czasie spekulacje przybrały na sile, kiedy sieć poinformowała o znacznych podwyżkach dla pracowników.

Ile zarabia kasjer w Lidlu? Jest to kwestia, która wciąż wzbudza bardzo wiele emocji. Wokół tego tematu urosło już wiele legend. Powszechnie mówi się, że sieć popularnych supermarketów oferuje bardzo dobre warunki zatrudnienia i przyzwoity pakiet socjalny dla swoich pracowników. Pracownicy Lidla mają ponadto możliwość awansu w ramach struktury firmy. W ostatnim czasie do mediów dotarła informacja o kolejnych podwyżkach płac w Lidlu. Okazuje się, że firma nie oszczędza na swoich pracownikach. Tylko w okresie od marca 2018 roku  stawki wzrosły aż o 9,3 % w stosunku do wynagrodzeń z ubiegłego roku.

Ile zarabia kasjer w Lidlu? Stawki robią wrażenie

Praca w Lidlu to jasna ścieżka kariery, za którą idzie również wzrost wynagrodzenia. Na początku pracy kasjer ma zarabiać - w zależności od posiadanego doświadczenia - od 2800 do 3550 zł brutto. Ile zarabia kasjer w Lidlu, który posiada większy staż? Na podwyżkę w Lidlu można liczyć już po roku pracy. Pracodawca gwarantuje, że wypłata wzrośnie wówczas do poziomu 2950 - 3750 zł brutto. Po dwóch latach można otrzymać kwotę od 3150 do 4050 zł brutto. Warto wspomnieć, że oferowane stawki są wyższe niż w wielu innych - wydawałoby się bardziej odpowiedzialnych - sektorach. Dla przykładu, osoba pracująca w administracji uczelni wyższej po 3 latach stażu zarabia około 3000 zł brutto. Trzeba pamiętać, że wymagania w Lidlu są znacznie mniejsze niż w wielu prestiżowych instytucjach, które proponują znacznie gorsze stawki. Należy dodać, że pracownicy Lidla posiadają dobry pakiet socjalny, co zapewnia firmie opinię stabilnego i wiarygodnego pracodawcy.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Lidl rywalizuje nie tylko o klientów, ale także o pracowników

Jak na podwyżki płac w Lidlu zareagował konkurencyjny dyskont Biedronka? Kasjerzy w tym supermarkecie po trzech latach pracy dochodzą do poziomu 2950 zł brutto miesięcznie. Jednak w wybranych lokalizacjach, takich jak Warszawa, kwoty są dużo wyższe i mogą wynosić nawet 3550 brutto. Oprócz tego pracodawca oferuje premie uznaniowe. Nie da się ukryć, że popularne sieci supermarketów rywalizują nie tylko o klienta, ale i pracowników. Wyższe płace oznaczają lepszą jakość wykonywanej pracy. Właściciele sieci Lidl dostrzegli tę zależność.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids. Druga Roxana Węgiel?
  4. Emeryci znowu oszukani? Skończyło się na obietnicach, nie dostaną pieniędzy
  5. Niebezpieczne znalezisko w jedzeniu z Lidla. Mogło dojść do tragedii
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Express Bydgoski
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News