Ile zarabia kasjer w Biedronce? Sumy wbijają w fotel

Ile zarabia kasjer w Biedronce? Sumy wbijają w fotel

Ile zarabia kasjer w Biedronce? Jak się okazuje, początkowo jego pensja wynosi więcej niż ta, którą może dostać lekarz lub nauczyciel. Schody zaczynają się dopiero później, ale to i tak przyciąga wielu nowych pracowników do tej sieci sklepów.

Ile zarabia kasjer w Biedronce? Wiele osób chce znać odpowiedź na to pytanie. Rynek pracy jest pełen ofert właśnie z tej sieci sklepów. Pracowników przyciągają dobre zarobki oraz to, iż nie jest wymagane wyższe wykształcenie. To doskonała praca dla studentów oraz w późniejszym czasie, kiedy potrzebujemy stabilnego miejsca zatrudnienia. W Polsce jest ponad 2,5 tysiąca sklepów sieci Biedronka. To naprawdę dużo placówek, a firma zatrudnia nieco ponad 56 tysięcy pracowników. Dużą część z nich skusiło samo miejsce pracy, gdyż często sklepy znajdują się blisko ich domu. Istotne okazały się także oferowane zarobki. Okazuje się, że są one wyższe niż te dla początkującego nauczyciela lub lekarza.

Ile zarabia kasjer w Biedronce? Nauczyciele zarabiają mniej

Nauczyciele stażyści, którzy dopiero zaczynają pracę w szkole, mogą liczyć na niższą wypłatę niż kasjer w hipermarkecie. Jego początkowa pensja będzie wynosić około 1800 złotych na rękę. Taką płacę będzie dostawał przez rok i dziewięć miesięcy, gdyż dopiero po tym czasie może się on ubiegać o awans i wyższe zarobki. Podobnie jest u lekarzy, którzy dopiero co zaczynają. Początkujący laboranci mogą liczyć na wypłatę w wysokości 1865 zł netto, a lekarz stażysta nieco ponad 2250 zł na rękę. To naprawdę słabe płace, jeżeli chodzi o te zawody.

Ile zarabia kasjer w Biedronce? Można się bardzo zdziwić

Ile zarabia kasjer w Biedronce? Jego zarobki na samym początku wynoszą 2000 złotych na rękę, a do tego dochodzą różne premie i dodatki. Taki pracownik, jeżeli w miesiącu nie będzie miał żadnej nieprzewidzianej nieobecności, dostaje dodatkowe 170 zł. W połączeniu wychodzi, że kasjer, nawet taki bez wykształcenia, zarobi więcej niż lekarz bądź nauczyciel po studiach. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Schody zaczynają się dopiero po kilku latach. Kasjer może liczyć co prawda po roku pracy na podwyżkę, ale niestety przy dłuższym stażu pracy to pozostałe zawody wychodzą lepiej. Nauczyciel na najwyższym stopniu będzie zarabiał 3800 na rękę, a lekarz rodzinny może liczyć na płace w wysokości około 5 tysięcy netto. Pracownik sklepu na podobne zarobki może liczyć dopiero wtedy, kiedy zostanie kierownikiem sklepu, ale większość z nich nigdy nie osiąga takiego stanowiska. Problemem jest to, że większość pracowników nie zostaje długo w supermarketach i jest bardzo duża rotacja. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prowadząca „Rolnik szuka żony” pokazała się bez makijażu. Poruszenie w sieci
  2. Kuba ma 9 lat i chce tylko miłości. „Mama mnie nie kocha”
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News