Zarabia więcej niż Joanna Krupa. Zarobki Joanny Kulig są kosmiczne

Zarabia więcej niż Joanna Krupa. Zarobki Joanny Kulig są kosmiczne Źródło: screen/youtube/Akademia PRZYSZŁOŚCI

Ile zarabia Joanna Kulig? To pytanie z pewnością nurtuje tysiące fanów niezwykle wziętej w ostatnim czasie aktorki. Właśnie pojawiły się informacje, które z pewności zszokują zwolenników gwiazdy. Okazuje się, że sumy są kosmiczne, a Kulig zarabia więcej nawet od znanej z wysokich stawek Joanny Krupy. 

Ile zarabia Joanna Kulig? Przez długie lata pozostawało to tajemnicą, a dosyć skromna aktorka dbająca o swoją prywatność nie chciała zdradzać żadnych szczegółów. Oczywiście przed mediami nie dało się ukryć, że powodzi jej się bardzo dobrze, nikt jednak nie znał konkretnych kwot. W ostatnim czasie cieszyła się bardzo dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą, ale ujawnione teraz kwoty przyprawić mogą przeciętnego Polaka o zawrót głowy. Większość z nas może o takiej wypłacie tylko pomarzyć.

Ile zarabia Joanna Kulig?

Joanna Kulig cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Zabiegają o nią zarówno twórcy seriali telewizyjnych, jak i filmów, które bardzo często okazują się komercyjnymi sukcesami kinowymi. Oferty dostaje zarówno od polskich twórców, jak i zagranicznych, w tym tych zza oceanu - a stawki tych ostatnich powalają. Jak podaje Super Express, to ile zarabia Joanna Kulig przewyższa nawet pensję jednej z najbardziej wymagających polskich celebrytek - Joanny Krupy. Portal podaje, że za jeden dzień zdjęciowy za oceanem aktorka dostaje nawet do 10 tysięcy dolarów, a jak łatwo się domyślić, na jednym dniu pracy nigdy się nie kończy.

Kontrowersyjne role kluczem do sukcesu

Wielki debiut aktorski Joanny Kulig miał miejsce jeszcze w 2007 roku, kiedy to kobieta zagrała niezwykle odważną i nieco kontrowersyjną rolę w filmie "Środa, czwartek rano". Wyróżniono ją wtedy prestiżową nagrodą Złote Lwy za najlepszy debiut aktorski. Kolejny skandal wywołała 4 lata później, gdy wzięła udział w produkcji zatytułowanej "Sponsoring". Zmierzyć się tam musiała z kolejnymi odważnymi scenami wyuzdanego seksu, co znowu nagrodzone zostało prestiżowym Orłem - tym razem dla najlepszej aktorki drugoplanowej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W ostatnim czasie najgłośniej zrobiło się o niej jednak za sprawą kolejnej odważnej roli w jednym z najbardziej kontrowersyjnych filmów ostatnich miesięcy - "Kler". To właśnie Kulig żądała wycofania z sieci pierwszego oficjalnego zwiastuna produkcji, gdyż trafiły do niego zbyt odważne sceny z jej udziałem. Ostatecznie fragmenty te usunięto i w tej formie opublikowano ponownie. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. POSZEDŁ Z PSEM NA ZWYKŁY SPACER. NAGLE UKOCHANY PSIAK ZACZĄŁ UMIERAĆ
  2. Jakie spodnie wybrać do figury Gruszki? Podkreśl swoje pośladki
  3. Aktorka najpopularniejszego serialu Polsatu ze zmasakrowaną twarzą! Fani przerażeni
  4. Gwiazda Polsatu przeżywa prywatny „dramat”. Fani są wściekli
  5. Gwiazda TVP ujawnia kulisy największego show. Zaskakujące słowa
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu