Ile zarabia Edyta Górniak? W te wakacje zgarnie krocie, porażające zarobki polskiej diwy

Ile zarabia Edyta Górniak? W te wakacje zgarnie krocie, porażające zarobki polskiej diwy Źródło: facebook.com/pg/Edyta-Górniak

Edyta Górniak nie może narzekać na brak zainteresowania, a co za tym idzie - na zarobki. Wakacje będą dla niej bardzo dochodowym okresem. Wiadomo, ile zarobi jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Kwoty mogą przyprawić niektórych o zawrót głowy.

Edyta Górniak obecna jest na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. To wciąż jedno z najważniejszych nazwisk branży. Nic więc dziwnego, że organizatorzy koncertów pożądają jej występów. Za nie muszą jednak słono zapłacić. Na jakie kwoty może liczyć piosenkarka? Okazuje się, że powodzi się jej nad wyra dobrze Można nawet powiedzieć, że najlepiej z branży.

Edyta Górniak zbija majątek na koncertach. Ile zarabia?

Zbliżają się wakacje. Czas, gdy urlopowicze szukać będą dodatkowych atrakcji umilających odpoczynek. Dla artystów to okres wytężonej pracy i finansowych żniw. Organizatorzy eventów zaczynają szukać gwiazd, które przyciągną wczasowiczów na proponowane przez nich wydarzenia. Inwestycja w najgorętsze nazwiska branży muzycznej będzie kosztowna. Ile musiałby zapłacić organizator, żeby na jego imprezie zagrała sama Edyta Górniak? Zobaczmy, ile wynoszą stawki polskich gwiazd muzyki.

Choć Edyta Górniak nie nagrywa ostatnio nowych płyt - jej ostatni krążek "My" ukazał się światu w 2012 roku - to nadal bardzo dużo koncertuje, jest rozchwytywana, jej nazwisko wciąż przyciąga fanów dobrej muzyki. Gwiazda jest tego świadoma i liczy sobie za występ sporą stawkę. Za koncert inkasuje aż 50 tys. zł! Zważywszy, że w jej planach jest blisko 40 koncertów, to łatwo obliczyć, iż artystka w wakacje zasili swój budżet sumą ok 2 mln zł. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile trzeba zapłacić za inne gwiazdy? Drugi w zestawieniu gaż jest zespół Lady Pank. Kultowa grupa planuje 31 koncertów, za które zarobi ponad 1,5 mln zł. Niewiele mniej trafi do Beaty Kozidrak, która za 22 koncerty za 60 tys. zł każdy zainkasuje w sumie ok. 1,3 mln złotych. Mniej niż milion trafi do Sylwii Grzeszczak, Sławomira czy Maryli Rodowicz. Justyna Steczkowska zagra zaś tylko trzy solowe koncerty - wzbogaci się za nie o ok. 60 tys. zł. Dorobi sobie jednak na kilku trasach, podczas których zagra gościnnie u boku innych gwiazd.

Ilość koncertów granych w okresie wakacyjnym przez Edytę Górniak udowadnia, że piosenkarka wciąż ma moc przyciągania fanów. Od  ponad dwóch dekad pozostaje jedną z najważniejszych osób w polskiej muzyce. Nieprzypadkowo to ją wybrano do odśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego" przed meczem z Koreą na mundialu w 2002 roku. Przez fanów jest kochana odkąd piosenką "To nie ja" wyśpiewała drugie miejsce na konkursie Eurowizji w 1994 roku.

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Słuch po niej zaginął. Media milczą o Oliwii Bieniuk
  4. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  5. Niewyobrażalna wpadka. Księżna Kate złożyła wizytę Archiemu i zapomniała o kluczowej rzeczy
  6. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł