Ile zarabia Doda? Cena za jedną reklamę naprawdę powala

Ile zarabia Doda? Cena za jedną reklamę naprawdę powala Źródło: Instagram/Doda

Ile zarabia Doda? To pytanie z pewnością nurtuje wielu fanów artystki. Jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, która wyprzedaje koncerty, a jej muzyka spotyka się z ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. Celebrytka w jednym z wywiadów zdradziła ile trzeba jej zapłacić za jedną reklamę.

Ile zarabia Doda? Dużo osób chciałoby wiedzieć, jakim majątkiem tak naprawdę dysponuje sławna wokalistka. Powszechnie wiadomo, że ma pokaźną rzeszę fanów, jej muzyka wzbudza ogromne zainteresowanie i jest postacią bardzo medialną. W ostatnim wywiadzie celebrytka wyjawiła, jakiego rządu są to kwoty, a także ile trzeba jej zapłacić za udział w reklamie. 

Ile zarabia Doda?

Ile zarabia Doda? Są to pieniądze, które są całkowicie poza zasięgiem przeciętnego Polaka. Duża część sławnych postaci polskiego show-biznesu nigdy nie będzie mogła liczyć na takie zarobki jak Doda.

Ten temat został poruszony przez wokalistkę podczas ostatniego wywiadu, jakiego udzieliła magazynowi "Forbes". Celebrytka szczerze wyjawiła również, ile pieniędzy należy przygotować, jeżeli chciałoby się przekonać ją do udziału w reklamie. Te sumy powalają. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cena za jedną reklamę 

Doda w szczerej rozmowie z dziennikarzem "Forbes" opowiedziała o swoim stosunku do reklam i podała konkretne kwoty, za które mogłaby wziąć udział spocie. Wokalistka na samym początku otwarcie oznajmiła, że nie chce być postrzegana jako influencerka. 

-(...) nie mogę co drugi dzień robić postów za hajs w koszulkach, bo jestem piosenkarką. To wbrew moim zasadom - szczerze przyznała na wstępie. 

Zapytana o to jak często dostaje propozycje zagrania w reklamie, odpowiada, że nieustannie pojawiają się takie oferty. Wyjawiła również, że odrzuca zdecydowaną większość. Chce, żeby ludzie widzieli w niej artystkę, a nie kogoś, kogo można wynająć i dla kogo liczą się tylko pieniądze.

Trzeba jednak przyznać, że Doda się ceni, bo stawki, które trzeba jej zapłacić są astronomiczne. Wokalistka wyjawiła, że za udział w jednym spocie reklamowym trzeba jej zapłacić pół miliona złotych. Dość wygórowana cena, jak na jednorazową sytuację i reklamę, która najprawdopodobniej będzie trwała kilkanaście sekund. W swoim nastawieniu w stosunku do propozycji reklamodawców Doda jest nieugięta. 

- Jeżeli zobaczysz mnie w jakiejś reklamie, to będziesz pewny, że dla tej marki liczy się jakość, nie ilość - wyjaśniła swoje stanowisko w tej sprawie wokalistka. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. Pijesz kawę? Ta informacja zwali cię z nóg
  4. Tak chytrej panny młodej świat nie widział. Gdy poznacie kulisy ślubu, odbierze wam mowę
  5. Nieoficjalne: pijany Kamil D. wiózł tajemniczą kobietę. Na jaw wychodzą zdumiewające informacje
  6. Tak wygląda grób ojca Dawidka tydzień po pogrzebie. Posępny widok

Źródło: msn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News