Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? Jaką ma emeryturę?

Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? Jaką ma emeryturę?

Gwiazdy słyną z życia na wysokim poziomie. Z zazdrością spoglądamy na ich wielkie domy i luksusowe samochody. Sława poza byciem w centrum zainteresowania wnosi też wielkie pieniądze. Co się dzieje w przypadku emerytury? Jaki ma majątek i ile zarabia Beata Tyszkiewicz po 60 latach pracy?

Ze względu na swój sędziwy wiek oraz problemy zdrowotne, Beata Tyszkiewicz postanowiła przejść na emeryturę. Aktorka ostatnie lata swojego życia postanawia spędzić spokojnie, z dala od mediów. Swój wolny czas poświęca rodzinie oraz pisaniu książki o wychowaniu dzieci. 14 sierpnia seniorka będzie obchodzić swoje 80 urodziny!

Z czego obecnie żyje Beata Tyszkiewicz? Jaką ma emeryturę?

Zrezygnowanie z medialnych wystąpień to nie tylko możliwość spędzenia większej ilości czasu z rodziną. To także trudny do rozwiązania problem finansowy. W momencie przerwania kariery na konto seniorki przestają spływać ogromne sumy. Po 60 latach pracy arystokratka otrzymuje obecnie 1300 zł świadczeń emerytalnych. Taka kwota, dla osoby ze świata show-biznesu może wydawać się śmiesznie mała. Sama Tyszkiewicz jednak z humorem podchodzi do tematu: - Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe. Tylko że to po 60 latach pracy przeszło... Kiedyś nikt nam nie mówił o żadnych składkach, ubezpieczeniach - komentuje celebrytka. - Grunt, że zdrowie jest stabilne. Więc sobie radzę, bo zawsze sobie radziłam - dodaje podkreślając swoją zaradność emerytka.

Ile Beata Tyszkiewicz zarabiała w "Tańcu z Gwiazdami"?

Z doniesień wynika, iż za jeden odcinek show, aktorka mogła zainkasować nawet 10 tysięcy złotych. Warto wspomnieć, że Beata Tyszkiewicz była jurorką programu aż przez 19 edycji! Od 1 do 12 w TVN oraz od 1 do 7 w Polsacie. Mnożąc liczbę odcinków przez liczbę edycji programu, w których mogliśmy zobaczyć jurorkę daje to zawrotną sumę ok 2 milionów złotych! Ciężko wyobrazić sobie życie gwiazdy po tak znacznym obniżeniu dochodów. Co prawda artyści mogą liczyć dodatkowo na tantiemy z tytułu swojej twórczości, ale to wciąż kwoty nieporównywalne do tych, które otrzymują będąc u szczytu sławy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin dostanie zawału! Film z łóżkowymi igraszkami jej córki krąży po sieci
  2. Co się dzieje ze zdrowiem Beaty Tyszkiewicz?
  3. Przerażająca wizja szamana o synu Kaczyńskiej. Będzie rządzić Polską
Następny artykuł