Beata Mazurek
Fot. Wikimedia Commons
Wiadomości Pikio - 10 Grudnia 2018

Ile zarabia Beata Mazurek? Olbrzymia kwota

Ile zarabia Beata Mazurek? Wielu obywateli często zadaje sobie to pytanie i zapewne słusznie spodziewa się, że pensja polityk nie należy do niskich. Oświadczenie majątkowe, które znaleźć można na stronie internetowej Sejmu RP, ujawnia całą prawdę na ten temat.

Ile zarabia Beata Mazurek? Odpowiedź może być chyba tylko jedna - naprawdę wiele. Polityk pracuje przecież jako parlamentarzystka już od długiego czasu. Była bowiem posłanką V, VI, VII oraz VIII kadencji. Dodatkowo obecnie pełni funkcje rzeczniczki prasowej Prawa i Sprawiedliwości oraz Klubu Parlamentarnego PiS. W styczniu tego roku objęła także wpływowe stanowisko wicemarszałka Sejmu.

Ile zarabia Beata Mazurek? Jej zarobki zwalają z nóg

Trudno więc dziwić się wysokim zarobkom Mazurek. Ile jednak realnie znajduje się na jej koncie oraz ile rocznie na nie trafia? Dokładne dane wpisano oczywiście w oświadczenie majątkowe, które znaleźć można na stronie internetowej Sejmu RP, będącego w tej kwestii najlepszym źródłem informacji. Warto skupić się na najnowszym dokumencie, pod którym posłanka złożyła podpis 26 kwietnia 2018 roku w Warszawie. W rubrykę ze środkami pieniężnymi wpisano łącznie 30 000 złotych. Roczne uposażenie polityk wyniosło łącznie 154 659,74 zł, jej dieta parlamentarna - 31 345,07 zł, a dieta ROP - 34 400,00 zł. Kwoty te są więc naprawdę wysokie i mogą zaskoczyć niejednego obywatela. Przypomnijmy jednak, że w Sejmie polityk łączy wiele stanowisk, co bez wątpienia podwyższa jej zarobki. Jeżeli skupimy się na nieruchomościach, Beata Mazurek jest współwłaścicielką wartego 140 000 zł domu o powierzchni 120 m2. Dodatkowo, na podobnych warunkach, posiada wartą 100 000 zł działkę o wielkości 33 a. W rubryce oświadczenia majątkowego z mieniem ruchomym znalazł się za to samochód. Chodzi dokładnie o Nissana Qashqai wyprodukowanego w 2013 roku. W jej dokumentach nie znajdziemy informacji o żadnych kredytach lub też finansowych należnościach posłanki, dlatego też możemy przypuszczać, że w tej kwestii nie jest w ogóle zadłużona.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KościółKsiądz legenda molestował dzieci? Wstrząsające wyznania wyszły na jawCzytaj dalej

Jaką posłanką jest Beata Mazurek? Ma naprawdę duże społeczne poparcie

Warto zaznaczyć, że z perspektywy prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego Mazurek jest wręcz wzorową posłanką. Według danych zebranych na stronie MamPrawoWiedzieć.pl polityk w 100% sejmowych głosowań zdecydowała się opowiedzieć zgodnie z linią klubu, do którego przynależy. Do niższej izby krajowego parlamentu udało jej się wejść po uzyskaniu aż 30 365 głosów w okręgu nr 7 w Chełmie. To właśnie w tym mieście znajduje się główne biuro poselskie Beaty Mazurek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krzysztof Piątek – kto to, gdzie gra? Młody polski napastnik zawstydza Lewandowskiego
  2. Na co zmarła Anna Przybylska? Przerażająca choroba, z którą trudno wygrać
  3. Gdzie mieszka Jarosław Kaczyński? Adres, byli właściciele, historia wilii
  4. Ile zarabia Agnieszka Chylińska w Mam Talent? Nigdy nie zgadniecie
ZAMIANA
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News