Ile zarabia Beata Kozidrak? Niewiarygodne!

Ile zarabia Beata Kozidrak? Niewiarygodne! Źródło: fot. Instagram

Beata Kozidrak jest jedną z najbardziej cenionych, polskich wokalistek. Lata występów i pracy nad swoim artystycznym kunsztem znalazły odzwierciedlenie w zarobkach. Zastanawialiście się kiedyś, ile dokładnie zarabia artystka? Sprawdźcie sami.

Beata Kozidrak to swego rodzaju artystyczny fenomen. Piosenkarka jest obecna na polskiej scenie muzycznej od wielu lat i jej kariera nie zwalnia ani na sekundę. Przez tyle lat pracy artystycznej dorobiła się pokaźnego majątku.

Ile zarabia Beata Kozidrak?

Ile gwiazda zarabia konkretnie? Ta suma poraża. Okres wakacyjny dla polskich artystów jest bardzo korzystny. Mają wtedy czas na granie wielu koncertów, na których pojawia się więcej fanów. Beata Kozidrak razem ze swoim zespołem Bajm, obchodzi w tym roku jubileusz kariery i ma zaplanowane aż 43 koncerty do zagrania. Wydaje się, że to dużo, ale wysiłek gwiazdy ma swoją cenę. Kozidrak zarobi na nich co najmniej... 2,5 miliona złotych! Być może suma wzrośnie, jeśli okaże się, że zagrają więcej. Nie tylko Beata zarabia tak dobrze, chociaż trzeba przyznać, że zdecydowanie znajduje się w czołówce najlepiej zarabiających gwiazd polskiej sceny muzycznej. Poza nią dużo zyskają również: Maryla Rodowicz - 1,15 mln zł, Edyta Górniak - tyle samo co Maryla, Ewa Farna - 1,3 mln zł czy również Doda - 770 tysięcy zł. Najwyraźniej, w Polsce opłaca się mieć talent.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzom puściły nerwy! Zmasakrowali gwiazdora TVP
  2. Macierewicz mści się na TVP i PiS! Nie wybaczą mu
  3. Przypadkiem ujawniono największy strach Kaczyńskiego
  4. Była Bieniuka ujawniła kulisy ich związku! Nie będzie zadowolony
  5. Ośmiorniczki i nagrody to przy tym nic. Wyciekły POWALAJĄCE wydatki polityków
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News