Ile zarabia Anna Lewandowska? Trzymajcie się krzeseł

Ile zarabia Anna Lewandowska? Trzymajcie się krzeseł Źródło: Fot. YouTube/JastrzabPost (DDTVN)

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych w Polsce trenerek. Rocznie może więc liczyć na naprawdę gigantyczne zarobki. Ile wpływa na konto celebrytki?

Lewandowska zajmuje się obecnie wieloma projektami, które prowadzi sama bądź we współpracy z innymi ekspertami w różnych dziedzinach. Poza tym często gości na okładkach kolorowych magazynów oraz towarzyszy mężowi Robertowi Lewandowskiemu.

Pokaźne sumy na koncie Lewandowskich

Jednym z najważniejszych źródeł zarobku dla trenerki są jednak oczywiście kontrakty reklamowe. Co ciekawe, czasami zdarza się, że podpisuje je z firmami, które zatrudniają także jej życiowego partnera. Kiedy okazało się, że Lewandowski pojawi się w reklamach producenta napojów izotonicznych, media spekulowały ewentualną stawkę, którą otrzyma. Najbardziej prawdopodobną kwotą okazały się wtedy 3 miliony złotych.

Ile zarabia Anna Lewandowska?

Warto zaznaczyć, że żona piłkarza także podpisała kontrakt z tą samą marką. Ile zarobiła na współpracy? Według dziennikarzy "Super Expressu" na konto Lewandowskiej wpłynęło łącznie pół miliona złotych rocznie z tego tylko źródła. Przyznać więc trzeba, że jest to naprawdę pokaźna kwota. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Halinka z Kiepskich ostro uderza w celebrytów. Już jej nigdzie nie zaproszą
  2. Szczere wyznanie Kożuchowskiej. Co na to jej mąż?
  3. Krawczyk pod ostrym ostrzałem! „Oszukał nas” (VIDEO)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News