Ile zarabia Anna Lewandowska? Trzymajcie się krzeseł

Ile zarabia Anna Lewandowska? Trzymajcie się krzeseł Źródło: Fot. YouTube/JastrzabPost (DDTVN)

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych w Polsce trenerek. Rocznie może więc liczyć na naprawdę gigantyczne zarobki. Ile wpływa na konto celebrytki?

Lewandowska zajmuje się obecnie wieloma projektami, które prowadzi sama bądź we współpracy z innymi ekspertami w różnych dziedzinach. Poza tym często gości na okładkach kolorowych magazynów oraz towarzyszy mężowi Robertowi Lewandowskiemu.

Pokaźne sumy na koncie Lewandowskich

Jednym z najważniejszych źródeł zarobku dla trenerki są jednak oczywiście kontrakty reklamowe. Co ciekawe, czasami zdarza się, że podpisuje je z firmami, które zatrudniają także jej życiowego partnera. Kiedy okazało się, że Lewandowski pojawi się w reklamach producenta napojów izotonicznych, media spekulowały ewentualną stawkę, którą otrzyma. Najbardziej prawdopodobną kwotą okazały się wtedy 3 miliony złotych.

Ile zarabia Anna Lewandowska?

Warto zaznaczyć, że żona piłkarza także podpisała kontrakt z tą samą marką. Ile zarobiła na współpracy? Według dziennikarzy "Super Expressu" na konto Lewandowskiej wpłynęło łącznie pół miliona złotych rocznie z tego tylko źródła. Przyznać więc trzeba, że jest to naprawdę pokaźna kwota. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Halinka z Kiepskich ostro uderza w celebrytów. Już jej nigdzie nie zaproszą
  2. Szczere wyznanie Kożuchowskiej. Co na to jej mąż?
  3. Krawczyk pod ostrym ostrzałem! „Oszukał nas” (VIDEO)
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu