mamtalent
Fot. YouTube/ TVN Talent Show
Mikołaj Pilecki - 7 Grudnia 2018

Ile zarabia Agnieszka Chylińska w Mam Talent? Nigdy nie zgadniecie

Ile zarabia Agnieszka Chylińska w Mam Talent? Gwiazda może pochwalić się naprawdę porządnymi przychodami z tytułu pracy w jury hitowego programu TVN. Ocenianie występów utalentowanych osób pozwoliło jej na uzbieranie małej fortuny.

Ile zarabia Agnieszka Chylińska w Mam Talent, żywo interesuje jej fanów i mniej oddanych jej telewidzów, którzy z ogromnym zainteresowaniem śledzą wydarzenia na scenie cieszącego się niezwykłą popularnością talent-show. Gwiazda zespołu O.N.A. cieszy się ugruntowaną pozycją w TVN, a przysługujące jej pieniądze z sezonu na sezon stają się coraz większe. Wokalistka w jury polskiej edycji Mam Talent zasiada od samego jej początku, czyli 2008 roku. Rolę tę spełnia u boku wielu innych gwiazd, a od 6. sezonu robi to wraz z Małgorzatą Foremniak i Agustinem Egurrolą. Stała, wysoka popularność show pozwala nie tylko na dalekosiężne plany związane z jego produkcją, ale także na podnoszenie wynagrodzeń pracujących w nim celebrytów. Jak gruby jest więc portfel Agnieszki Chylińskiej.

Ile zarabia Agnieszka Chylińska w Mam Talent?

Wynagrodzenie najekscentryczniejszej z zasiadających w jury gwiazd, Agnieszki Chylińskiej rośnie z każdym kolejnym sezonem. Media podają dokładne informacje odnośnie do niewielu z nich. Za drugi sezon otrzymała od TVN łącznie 170 tys. złotych. Za dzień kastingu dostawała 9 tys. a za sam program już 12 tys. Jej zarobki skoczyły do 300 tys. zł w 10. sezonie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej
Można jedynie domyślać się, ile zarobiła w zakończonym kilka dni temu 11. sezonie popularnego programu. Pewne jest jednak, że na konto bankowe wpłynęło nie mniej niż 300 tys. złotych.

Oglądalność Mam Talent utrzymuje się na doskonałym poziomie

11. edycja Mam Talent prawie w ogóle nie różniła od poprzedniej pod względem oglądalności. Show oglądało średnio około 2,5 miliona osób, co dało TVN pozycję lidera na rynku. Wyniki mają się jednak nijak do naprawdę rekordowych edycji, jak 2., 4., czy 5., które oglądało odpowiednio 5 394 771, 4 261 903 i 3 933 335 widzów. Spadek oglądalności nie dotyczy tylko TVN, a wszystkich stacji, więc nawet przy wielomilionowym spadku nadal jest to doskonały wynik.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brutalny atak na gwiazdora TVN. Fani przeżyli chwile grozy
  2. To niesamowicie prywatne zdjęcie gwiazdy Polsatu odebrało nam mowę! Co za odwaga
  3. Doda takiego szału nie dała jeszcze nigdy! Fani są zachwyceni
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
ZAMIANA
Rodzina królewskaKrólowa Elżbieta i jej "nagi kelner". Szokujące kulisy jej małżeństwaCzytaj dalej
źródło: lelum.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News