Ile wnuków ma królowa Elżbieta II?
Instagram - The Royal Family
Izabela Gawron - 7 Maja 2019

Ile wnuków ma królowa Elżbieta II? Pokaźna gromadka

Ile wnuków ma królowa Elżbieta II? Okazuje się, że razem z prawnukami stanowią naprawdę liczną gromadkę. Wczoraj grono wnucząt zostało powiększone. Każdy z zapartym tchem śledzi losy Royal Family!

Ile wnuków ma królowa Elżbieta II? Jest to niezmiennie temat numer jeden zarówno wśród brytyjczyków, jak i innych fanów rodziny królewskiej. Wielu śledzi z zapartym tchem kolejne ważne wydarzenia w ich życiu. Od lat transmitowane są wielkie, królewskie wesela i inne istotne święta. Rodzina jest aktywna także w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy na bieżąco śledzić ich losy. 

Ile wnuków ma królowa Elżbieta II?

Rodzina królewska zawsze cieszyła się dużą popularnością. Darzona jest przez wielu niezwykłą sympatią i świat z ciekawością przygląda się ich życiu. Królowa Elżbieta II jest szczególnie lubiana, ze względu na swoje przyjazne usposobienie i nienaganne, królewskie maniery. Poza obowiązkami królowej, posiada liczną rodzinę, która się ciągle powiększa. 

SzpitalMistrz świata trafił do polskiego szpitala. Zrobił zdjęcie swojego śniadania, bo nie mógł uwierzyć. Śmieje się z nas cały światCzytaj dalej

Królowa Elżbieta II objęła tron w wieku 26 lat. Przekroczyła już 90 lat, ale nadal jest aktywnie panującą głową państwa. Pełni także obowiązki babci i prababci! Ile wnuków ma królowa Elżbieta II? Wszyscy znają księcia Williama i Harrego, ale to nie tylko oni są potomkami rodziny królewskiej!

Ile wnuków ma królowa Elżbieta II? Imponująca liczba!

Królowa wraz ze swoim mężem księciem Filipem, doczekali się czwórki dzieci: Księcia Walii - Karola, Księżniczki królewskiej - Anny, Księcia Yorku Andrzeja, a także hrabiego Wessex Edwarda. Każde z nich ma po dwójce potomstwa. 

Największym zainteresowaniem mediów cieszy się oczywiście młoda książęca para: Kate i William. Para pobrała się w 2011 roku i posiada już trójkę potomstwa. Z kolei druga najbardziej rozpoznawalna para, Harry i Meghan, w dniu wczorajszym doczekała się swojego pierwszego dziecka. Zatem ile wnuków ma królowa Elżbieta II?

Sumując wszystkich królewskich potomków, okazuje się, że liczba jest na prawdę imponująca. Królowa ma ośmioro wnucząt oraz siedmioro prawnucząt. Rodzina się cały czas powiększa i tym samym rośnie liczba pretendentów do królewskiego tronu. 

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News