Ile waży Meghan Markle? Kobiety jej zazdroszczą!

Ile waży Meghan Markle? Kobiety jej zazdroszczą! Źródło: Fot. YouTube/Global News

Księżna Sussex zachwyca swoim wyglądem i stylizacjami. Doskonała figura wymaga zapewne wielu wyrzeczeń i pracy. Ile waży Meghan Markle, której sylwetki zazdrości miliony kobiet?

Ile waży Meghan Markle, która o linię i tężyznę fizyczną dba nie od dziś? To pytanie zadają sobie codziennie ciekawi "wymiarów" księżnej fani. Pochodząca z USA najnowsza członkini brytyjskiej rodziny królewskiej doskonale wie, jak o siebie zadbać i uzyskać efekt, którego zazdrościć jej będą rzesze kobiet. Dieta i treningi obecne były w życiu księżnej na długo, zanim wyszła za księcia Harry'ego w maju zeszłego roku. Meghan była przecież gwiazdą Hollywood, a w amerykańskim przemyśle filmowym panują pewne standardy, których trzymać muszą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata księżna ciężko pracuje na swój wizerunek i wygląda świetnie, nawet pomimo zaawansowanej ciąży. Jej waga wciąż zadziwia.

Ile waży Meghan Markle?

Uwielbiania księżna ma 170 centymetrów wzrostu, więc jest naprawdę wysoka. Zanim zaszła w ciążę mogła pochwalić się zaledwie 56 kilogramami wagi. Obecnie przyjąć można, że waży o około 10 kilogramów więcej. Nic nie wskazuje, by rozwijające się pod jej sercem dziecko, sprawiało jej większe problemy. Prezentowanie ciążowej sylwetki to dla niej wielka przyjemność, czego dowodem są wieczorowe, przylegające kreacje, które nadał zakłada na specjalne okazje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pierwsze dziecko pary książęcej Sussex przyjdzie na świat wiosną tego roku. Przed Meghan wciąż więc długa droga do macierzyństwa i spełnienia swojego szlacheckiego obowiązku wobec monarchii i Wielkiej Brytanii, jakim jest oczywiście przedłużenie rodu panującego. Redakcja Pikio.pl życzy księżnej bezpiecznej ciąży i udanego porodu.

Plotki o konflikcie w Pałacu Kensington

Jak informowaliśmy już wcześniej na Pikio.pl, od kilku miesięcy media żyją plotkami o domniemanym konflikcie między księżnymi Meghan i Kate. Żona następcy tronu, Williama, miała być bardzo niemiła wobec Amerykanki, a sprawa zaszła tak daleko, że zmusiła do interwencji samą królową Elżbietę II i księcia Karola. Awantura miała także pchnąć Meghan i Harry'ego do wyprowadzenia się z Pałacu Kensington, czyli oficjalnej rezydencji rodziny królewskiej w londyńskiej dzielnicy Chelsea. Niedługo potem jednak poinformowano o zakopaniu przez księżne wojennego topora i wspólnych planach na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia. Podobne zachowanie, choć bardzo ludzkie, nie przystoi członkom rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że monarsza interwencja zmusiła zwaśnione damy do podania sobie dłoni. Królowa Elżbieta nie znosi nieporządku na dworze, którego zasady sama ustala i nie życzy sobie podobnych wypadków w przyszłości. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Księżna Diana złamała tradycję. Elżbieta do dziś nie może się z tym pogodzić
  2. Edyta Górniak wyjawiła najpilniej strzeżona tajemnicę "Agenta gwiazdy". TVN będzie wściekły
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
źródło: cosmopolitan.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News