To chyba jeden z najważniejszych dni w życiu każdego nastolatka. Niestety oni, jak i ich rodzice muszą przygotować się na absurdalnie wielkie wydatki. Ile trzeba wydać na studniówkę?

Studniówka to piękny dzień, na który młodzież czeka chyba przez cały okres nauki w liceum czy technikum. Ma to być niezapomniana noc szaleńczej zabawy przed najważniejszym egzaminem w życiu, czyli maturą.

Oczywiście każdy z nas chce wyglądać bosko na balu. Trzeba jednak przygotować się na wręcz absurdalne wydatki, bo za kilka godzin zabawy można zapłacić niebotyczne sumy.

Ile trzeba wydać na studniówkę?

Cena za udział w studniówce waha się od 150 do nawet 450 złotych za jedną osobę, w zależności od tego, czy uczniowie będą bawić się w szkole, czy może jednak w wynajętej sali. Wlicza się w to jedzenie oraz DJ’a, który przez całą noc gra.

ZOBACZ TAKŻE: Nagi Stanisław nakarmił kurczaka twisterem z KFC. Przez zemstę ptaka stracił jądra!

Najwięcej jednak wydamy na nasz ubiór. I tutaj kobiety przodują, gdyż za fryzjera i kosmetyczkę średnio można zapłacić po 150 zł za każdą z tych usług. Do tego dochodzi jeszcze ubiór, czyli piękna wieczorowa kreacja, szpilki, podwiązka i bielizna. Za to panie mogą zapłacić nawet 1500 złotych.

Panowie są w lepszej sytuacji, bo zapłacą mniej. Garnitur i koszula to koszt, który średnio wynosi około 800 złotych. Do tego dochodzi jeszcze mucha lub krawat. Na buty, jeżeli dobrze znajdą, wydadzą o połowę mniej.

ZOBACZ TAKŻE: Szok w USA! Upubliczniono ostre lesbijskie zdjęcia Melanii Trump

Oczywiście są to ceny orientacyjne, bo wiele osób szuka okazji i nie chce wydawać niebotycznych sum tylko na kilka godzin zabawy. Średnie wydatki na studniówkę wahają się koło 1600 złotych.

Źródło: fakt.pl

8 pierwszych dam, które budzą powszechną fascynację [ZOBACZ!]


Oto najseksowniejsze kobiety świata! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również