Ile Stuu ma wzrostu? Na filmach tego nie widać

Ile Stuu ma wzrostu? Na filmach tego nie widać Źródło: YouTube/Stuu

Ile Stuu ma wzrostu? Fanów youtubera interesuje każda informacja o swoim idolu. Większość reagowała zdziwieniem, gdy okazało się, że Stuu jest niewysoki!

Ile Stuu ma wzrostu? To jedno z pytań, które zadają sobie fani popularnego youtubera. Stuart Burton kontaktuje się z fanami m.in. przez stronę Ask.fm. Dostaje tam mnóstwo różnorodnych pytać od prostego: "co porabiasz?" po poważne: "czy jesteś osobą, której można zaufać?" Ludzie chcą wiedzieć o idolach wszystko.

Ile Stuu ma wzrostu?

Stuu to 27-letni youtuber pochodzący z Wielkiej Brytanii, ale mieszkający w Polsce. Założył swój kanał w 2011 roku, a w 2016, pod względem ilości subskrybentów, był to 5 kanał w Polsce. Obecnie ma już ich prawie 4 mln. W 2016 roku jego główny kanał znalazł się na piątym miejscu profili z największą ilością subskrybentów w Polsce. Fani mogli obejrzeć już blisko 1200 filmów. W oku kamery Stuu nie wygląda na swój wzrost - a jak się okazuje youtuber jest niewysoki! W odpowiedzi na pytanie fana przyznał, że mierzy jedynie 172 cm.

W karierze mu to nie przeszkadza. W działalności youtubera liczy się kreatywność i charyzma, a tej - co potwierdzają wyniki - Burtonowi nie brakuje. Warto dodać, że nagrania Stuu znajdziemy także na dwóch równolegle prowadzonych kanałach na YouTube. Pierwszy, Stuu PLUS, liczy sobie już ponad 800 000 subskrybentów, a najpopularniejsze wideo tego kanału miało 3,6 mln wyświetleń. Drugi, Stuu Gry, ma blisko 250 000 zapisanych widzów. Warto zauważyć, że gry komputerowe były pierwszym tematem wiodącym głównego kanału Stuu. Nagrywał materiały głównie o Minecrafcie i w tych filmikach zdecydowanie nie dało się określić wzrostu youtubera.

Niski wzrost to nie przeszkoda

Niski wzrost Stuu mógł zdziwić fanów, lecz w karierze mu nie przeszkadza. Są przecież nawet przykłady gwiazd kina, którym niski wzrost nie utrudnił podboju Hollywood. Jednym z nich jest Tom Cruise. Gwiazda serii "Mission impossible" jest jeszcze niższa niż Stuu - mierzy 1,7. Słynny z roli w "Casablance" Humphrey Bogart, mógł pochwalić się 1,73 cm wzrostu. Podobno przy scenach kręconych z Grace Kelly, musiał stać na podwyższeniu. Nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu statusu legendy kina. 

Źródło: Wikipedia, ask.fm

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News