Ile Robert Lewandowski zarabia? Wszyscy mu zazdroszczą

Ile Robert Lewandowski zarabia? Wszyscy mu zazdroszczą Źródło: https://www.instagram.com/_rl9

Ile Robert Lewandowski zarabia? To jeden z najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie. Czy jego wypłatę można porównać do sum, które dostają Messi lub Ronaldo? Sprawdziliśmy, ile zarabia i z czego jeszcze czerpie zyski.

Ile Robert Lewandowski zarabia? Jego pensja zwala z nóg. Pod względem zarobków jest porównywany do największych gwiazd piłki kopanej na świecie. Stały roczny zysk gwarantuje mu umowa do 2021 roku.

Najbardziej przebojowy polski napastnik mimo zarabiania przeogromnych kwot nie zbliża się swoim stanem konta do na przykład Ronaldo. W Polsce jest jednak bezkonkurencyjny. To wszystko dzięki podpisaniu w 2016 bardzo lukratywnego kontraktu. Jego zarobki nawet przed zmianami wprowadzały wszystkich w osłupienie.

Ile Robert Lewandowski zarabia?

Jego kontrakt z Bayernem Monachium, który obowiązuje do 2021, został poddany pewnym zmianom. Widząc szczytową formę Roberta, włodarze klubu postanowili jeszcze bardziej sowicie go wynagrodzić. Poprzednio na jego konto wpływało corocznie 11 milionów euro. Po zmianie jest to 15 milionów euro. To przy obecnym kursie walut prawie 65 milionów złotych rocznie.

Robert Lewandowski - zarobki

Osoby, które orientują się w piłce nożnej mogą wiedzieć, że piłkarze oprócz wynagrodzenia podstawowego z klubu otrzymują również masę innych bonusów. Bayern zaproponował Robertowi spore kwoty za Mistrzostwo Niemiec czy Ligę Mistrzów. Za zostanie królem Strzelców Bundesligi także jest pewien sporego bonusu.

Minimum 15 milionów euro rocznie to nie wszystko. Rozporządzając takimi kwotami Robert posiada głowę na karku i inwestuje w nieruchomości i apartamenty - głośnym echem obił się w mediach zakup apartamentu w słynnym wieżowcu Złota 44.

Spore kwoty gwarantują wpływy z reklam. Robert już długi czas jest twarzą Huawei oraz Head&Shoulders. Nie sposób go było przeoczyć podczas reklam Coca-Coli lub Gillete. Od 2017 jest właścicielem udziałów domu mediowego RL Media, a także producentem muzycznym - od stycznia współpracuje z Donatanem i wyda jego najnowszą płytę.

Jak widać rozsądność Lewandowskiego oraz odpowiedni doradcy finansowi przyniosą mu dochód na długie lata.

Głośno było o przeniesieniu Lewandowskiego do Realu. Bayern jednak nie tak chętnie wypuści ze swoich szpon Lewego. Można się domyślać, że będą chcieli go zatrzymać w Niemczech poprzez propozycję jeszcze większych kwot.

Źródło: gol24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News