Ile Piotr Żyła ma dzieci? Jego pociechy mieszkają z Justyną

Ile Piotr Żyła ma dzieci? Jego pociechy mieszkają z Justyną Źródło: Facebook/Piotr Żyła- Official

Ile Piotr Żyła ma dzieci? Skoczek niedawno rozstał się ze swoją żoną. Zdradzamy, ile sportowiec ma dzieci oraz co się z nimi stało po ich rozstaniu.

Ile Piotr Żyła ma dzieci?

Ile Piotr Żyła ma dzieci? W małżeństwie z Justyną Żyła urodziła się dwójka maluchów, syn i córka, które po rozstaniu sportowiec pozostawił pod opieką ich matki. Rok temu, tuż po igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu, żona skoczka powiadomiła na Instagramie, że jej mąż ją zdradza i ma kochankę. To był początek medialnej burzy, która toczy się do dziś. 

Piotr Żyła - dzieci

W 2006 roku, początkujący skoczek narciarski Piotr Żyła ożenił się z 26-letnią Justyną Lazar, siostrą cioteczną Adama Małysza. Już w następnym roku na świecie powitali swoje pierwsze dziecko, syna Jakuba. Drugie ich dziecko, córka Karolina urodziła się w 2012 roku. Jeszcze niedawno sportowiec chwalił się, że Jakub chce pójść w ślady swojego ojca i rozpocząć karierę w skokach narciarskich. Już w wieku 8 lat zaczął treningi, a rok temu zajął 19. miejsce na Międzynarodowym Konkursie Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży – Memoriale im. Leopolda i Władysława Tajnerów Nadzieje Beskidzkie w Wiśle. 

- Skoki to bardzo fajny sport, zwłaszcza gdy można trzymać kciuki za własne dziecko – mówił dumny tata. Czy nadal wspiera syna w rozwijaniu swojej pasji?

Justyna Żyła: dzieci nie tęsknią za Piotrem?

Po serii oszczerstw na temat romansu skoczka, Justyna Żyła zaczęła również zarzucać, że Piotr w ogóle nie interesuje się swoimi dziećmi. Owszem, wspiera finansowo rodzinę, jednak z Karoliną i Kubą widuje się tylko wtedy, kiedy Justyna na nim to wymusi. Skoczek zaprzecza tym doniesieniom i zapewnia, że każdy wolny czas od treningów poświęca swoim dzieciom. 

Piotr Żyła - dziecko z kochanką

Kolejnym ciosem dla skoczka był post Justyny na Instagramie, w którym oskarża go o to, że ma dziecko z kochanką. Na dowód tych słów Justyna opublikowała prywatne wiadomości od kobiety, z którą to podobno ma umawiać się jej mąż. Informacja ta nie jest jednak oficjalnie potwierdzona.

Źródło: Natemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News