Ma fanów na całym świecie, których zdobył ciężką pracą i świetnym wyglądem. To właśnie on powoduje najwięcej pytań. Odpowiedź, jaką słyszą internauci, zadziwia ich i często nie mogą w nią uwierzyć.

Paweł Ładziak jest kulturystą, modelem i gwiazdą Instagrama. Jakiś czas temu zdecydował o przefarbowaniu włosów i brody na siwy aby wyglądać na więcej lat niż faktycznie ma. Zrobił to, gdyż uznał, że taki kolor będzie lepiej komponował się z jego muskularnym ciałem.

Barwa włosów na jego głowie to przedmiot naprawdę gorącej dyskusji. Pytanie o wiek jest codziennością dla Pawła. Internauci celują zwykle w przedział między 50 a 60 rokiem życia. Jest to z ich strony ogromny błąd, gdyż Paweł ma jedynie 35 lat.

Początki budowania tak potężnej masy mięśniowej nie były łatwe. O rozpoczęciu poważnych treningów Ładziak zdecydował w wieku 25-lat. Od tamtego czasu poczynił naprawdę pokaźne postępy. Prawie w ogóle nie przypomina siebie sprzed 10 lat.

Profil bodybuildera ma dzisiaj 377 tys. obserwujących. Szaleją za nim kobiety, a mężczyźni nie mogą uwierzyć w jego wiek i formę. Wbrew temu, co wiele osób sądzi, kariera Ładziaka dopiero się zaczyna. Jest w końcu bardzo młody.

fot. Instagram/pavel_ladziak
fot. Instgram/pavel_ladziak

źródło: msn.com

...

Zobacz również