Ile Michał Wiśniewski ma dzieci? Cała gromadka

Ile Michał Wiśniewski ma dzieci? Cała gromadka Źródło: Screen/Youtube/Kancelaria Prawna Rio

Ile Michał Wiśniewski ma dzieci? Odpowiedź na to pytanie nie jest taka oczywista, bowiem artysta słynie z dość bujnego życia prywatnego. Ta liczba może Was zaskoczyć.

Ile Michał Wiśniewski ma dzieci? Na to pytanie ciężko jest odpowiedzieć od razu. Artysta miał w swoim życiu wiele partnerek, z którymi ma również potomstwo. Na szczęście my znamy odpowiedź na to pytanie. 

Ile Michał Wiśniewski ma dzieci? 

Michał Wiśniewski, wokalista zespołu Ich Troje, nie miał łatwego dzieciństwa. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a matka była alkoholiczką. Wychowywał się w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Mieszkał również z babcią, która miała twarde zasady wychowywania, przez co często młody Wiśniewski był przez nią bity. Być może ciężkie dzieciństwo sprawiło, że aktualnie wokalista nie potrafi ułożyć sobie życia z jedną kobietą. 

Pierwszą, oficjalną partnerką Michała Wiśniewskiego, była Magda Femme - wokalistka, która jako pierwsza dołączyła do zespołu Ich Troje. Byli małżeństwem w latach 1996 - 2001. Przez długi czas para ukrywała swój związek przed mediami. Dopiero po latach Magda Femme na łamach magazynu Viva przyznała się do związku z Wiśniewskim. Z tego związku jednak nie przyszło na świat dziecko. 

W latach 2002-2006 wokalista był w małżeństwie z Martą Mandaryną Mandrykiewicz. Para doczekała się dwójki dzieci - Xaviera Michała oraz Fabienne Marty. Po burzliwym rozstaniu, którym żyły media w całej Polsce, Michał Wiśniewski ożenił się po raz trzeci. Tym razem partnerką wokalisty zespołu Ich Troje została ówczesna wokalistka tego zespołu. Małżeństwo Świątczak i Wiśniewskiego trwało od 2006 do 2011 roku. Para doczekała się dwóch córek - Etiennett Anny oraz Vivienn Vienn. Wynika z tego, że celebryta ma czwórkę maluchów. 

Ostatni związek małżeński, Wiśniewski zawarł z córką Apoloniusza Tajnera, Dominiką Tajner. Para wzięła ślub 30 czerwca 2012 i przetrwała razem do marca 2019 roku. Z tego związku nie narodziło się jednak żadne dziecko. 

Ostatnio media obiegła informacja o nowym związku Wiśniewskiego z kobietą o imieniu Paulina. Co więcej, jedną z najbardziej gorących informacji ostatnich dni jest ciąża jego nowej partnerki. Jeżeli informacja się potwierdzi, to Michał Wiśniewski będzie ojcem w sumie pięciorga dzieci. 

Źródło: wikipedia, se

Następny artykuł