Ile Magda Gessler zarabia na "Kuchennych Rewolucjach"? Fortunę

Ile Magda Gessler zarabia na "Kuchennych Rewolucjach"? Fortunę Źródło: Instagram/Magda Gessler

Ile Magda Gessler zarabia na kuchennych rewolucjach? Ta kwota robi wrażenie. Charyzmatyczna gwiazda przyciąga przed ekrany milionową widownię, dlatego zarabia godne honorarium.

Ile Magda Gessler zarabia na Kuchennych Rewolucjach? Popularność kulinarnego show nie spada, lecz wciąż cieszy się ogromną popularnością, a jak wiadomo - sława generuje przychód. A program nie byłby taki sam bez udziału charyzmatycznej prowadzącej. I dlatego może ona liczyć na niemałe honorarium. 

Ile Magda Gessler zarabia na Kuchennych Rewolucjach? Suma działa na wyobraźnię

Kuchenne Rewolucje emitowane są na antenie TVN już od 9 lat. Przez ten czas stały się jedną z flagowych propozycji w ramówce telewizji. Kulinarne show zawdzięcza swą popularność nie tylko ciekawemu formatowi, lecz także osobie prowadzącej. Magda Gessler słynie z ciętego języka i bezpośrednich słów krytyki, które bezlitośnie rzuca w stronę uczestników programu. Sceny z załamanymi restauratorami stały się niemal wizytówką programu. Kuchenne Rewolucje zrobiły z Magdy Gessler ikonę, lecz i show wiele jej zawdzięcza. Gwiazda nadała mu niepowtarzalnego charakteru. Nic dziwnego, że prowadząca może liczyć na konkretne zarobki.

Jak podaje portal Eska, Magda Gessler przyciąga przed ekrany ok. 2-2,5 mln widzów na odcinek. To duża suma! Dzięki temu, według domu mediowego MullenLowe MediaHub, Kuchenne Rewolucje zarobiły na reklamach ok. 230 milionów złotych. 

Honorarium Magdy Gessler za "Kuchenne Rewolucje" to 60 tysięcy miesięcznie

Część zarobków TVN przeznacza oczywiście na honorarium dla gwiazdy programu. Według mediów, Gessler dostała w zeszłym roku podwyżkę, tak więc zarabia na Kuchennych Rewolucjach jeszcze więcej. Kwota naprawdę zwala z nóg. Gwiazda ma otrzymywać za udział w programie nawet 700 tys złotych rocznie! To pensja w wysokości niemal 60 tys. zł miesięcznie. Ta suma naprawdę robi wrażenie.

A to przecież niejedyne źródło dochodu Magdy Gessler. Była ona także jurorką w programie Master Chef. TVN wie, że charyzmatyczna gwiazda przyciąga widzów przed ekrany, a jej obecność zwiększa atrakcyjność programu. Dlatego, jak podaje portal Pudelek, telewizja miała ją nagrodzić dodatkową podwyżką w wysokości 600 tys. złotych. Magda Gessler na swoich projektach zarabia więc miliony. A to pewnie jeszcze nie koniec jej zawodowej aktywności.

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News