Ile Magda Gessler miała mężów? Aktualny nie jest jedynym

Ile Magda Gessler miała mężów? Aktualny nie jest jedynym Źródło: instagram.com/magdagessler_official/

Ile Magda Gessler miała mężów? Każdy, kto choć w najmniejszym stopniu interesuje się życiem restauratorki, mógł mieć podejrzenie, że ukochany Waldemar jest pierwszym i jedynym mężem - aż do grobowej deski. Prawda jest jednak całkowicie inna. Z Magdy Gessler była flirciara.

Ile Magda Gessler miała mężów? Wątpliwości zostały rozwiane. Znana jest już cała jej przeszłość Ukochany partner Waldemar Kozerawski wcale nie jest jej jedynym mężem. Co więcej, za ich związkiem kryje się szokująca historia.

Ile Magda Gessler miała mężów?

Magda Gessler sprawia wrażenie wymagającej i nie znoszącej sprzeciwu - tak przynajmniej wygląda na planie "Kuchennych rewolucji". Być może w relacjach z mężczyznami jest inaczej, ponieważ uwiodła i dała się uwieść kilku interesującym panom. Niewielu wie, że jej pierwszym mężem był Niemiec.

Volkhart Müller był pierwszą miłością Magdy Gessler, a także ojcem jej pierwszego syna, Tadeusza. Poznali się w przepięknym Madrycie, kiedy Gessler studiowała na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jej pierwszy mąż pracował tam jako korespondent tygodnika "Der Spiegel". Dzieliło ich od siebie 11 lat, lecz to nie przeszkodziło im zdecydować się na ślub. Niestety, Volkhartowi zdiagnozowano raka skóry i zmarł on w wieku 44 lat. Magda Gessler została wdową w wieku 33 lat. Po tym dramacie wróciła do Polski.

Po powrocie do kraju Magdzie udało się poznać braci - Adama i Piotra Gesslerów. Co więcej, obu wpadła w oko, ale przyjęła oświadczyny Piotra. Mało kto wie, że o rękę prosił ją również Adam. Ze związku z Piotrem narodziła się córka, Lara. Dzięki małżeństwu z restauratorem narodziła się jej miłość do kuchni, lecz uczucie między do męża nie przetrwało próby czasu.

Z Waldemarem Kozerawskim Magda Gessler jest po ślubie już 15 lat. Znali się pół życia, lecz kompletnie nie spodziewali się, że los połączy ich w taki sposób. Waldemar jest chirurgiem plastycznym i na co dzień mieszka w Toronto. Ich małżeństwo to typowy związek na odległość, lecz idealnie się ze sobą dogadują. Poznali się jeszcze przed studiami Gessler w Hiszpanii - na przyjęciu ich wspólnego znajomego.

Ich drogi skrzyżowały się podczas zjazdu lekarzy, który organizowała właśnie restauratorka. Wydaje się niesamowite, ale Magda Gessler wyszła za swoją pierwszą miłość. To musiało być przeznaczenie.

Źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News